Чемпіонат України з футболу. Друга ліга

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ 2016-2017
ДРУГА ЛІГА

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда I В Н П М О
1 "Кремінь" Кременчук 18 15 1 2 39 - 12 46
2 "Жемчужина" Одеса 18 14 2 2 41 - 16 44
3 "Рух" Винники 18 14 2 2 37 - 13 44
4 "Інгулець-2" Петрове 18 10 4 4 40 - 17 34
5 "Балкани" Зоря 19 9 5 5 28 - 22 32
6 "Реал Фарма" Одеса 18 9 4 5 31 - 20 31
7 "Мир" Горностаївка 18 8 5 5 23 - 13 29
8 "Енергія НК" Нова Каховка 19 8 3 8 30 - 25 27
9 "Кристал" Херсон 19 7 5 7 31 - 24 26
10 "Нива-В" Вінниця 18 7 3 8 23 - 24 24
11 "Тепловик" Івано-Франківськ 17 6 3 8 27 - 20 21
12 "Нікополь-НПГУ" Нікополь 19 6 2 11 21 - 34 20
13 "Іллічівець-2" Маріуполь 17 6 1 10 26 - 34 19
14 "Суднобудівник" Миколаїв 18 3 4 11 14 - 32 13
15 "Арсенал-Київщина" Біла Церква 19 4 0 15 18 - 65 12
16 "Поділля" Хмельницький 18 3 1 14 12 - 43 10
17 "Металург" Запоріжжя 17 2 1 14 15 - 42 7
 
Останній тур
Дата Команди Рахунок Глядачi
19.11.2016 Кремінь - Кристал 5:0 1200
19.11.2016 Енергія НК - Арсенал-Київщина 4:0 300
19.11.2016 Суднобудівник - Нива-В 0:0 500
19.11.2016 Балкани - Рух 1:1 1200
19.11.2016 Нікополь-НПГУ - Мир 1:4 250
19.11.2016 - Жемчужина    
20.11.2016 Тепловик - Реал Фарма    
20.11.2016 Іллічівець-2 - Інгулець-2    
20.11.2016 Металург - Поділля    
 
Наступнi матчi
Дата Команди
18.03.2017 Кристал - Жемчужина
18.03.2017 Мир - Кремінь
18.03.2017 Поділля - Нікополь-НПГУ
18.03.2017 Рух - Металург
18.03.2017 Нива-В - Балкани
18.03.2017 Інгулець-2 - Суднобудівник
18.03.2017 Арсенал-Київщина - Іллічівець-2
18.03.2017 Тепловик - Енергія НК
18.03.2017 Реал Фарма -
 
Бомбардири
Прiзвище Команда Iгри Голи (пен.)
Паламар Руслан Жемчужина 18 15(5)
Худобяк Ігор Тепловик 16 13(1)
Козлов Артем Кремінь 18 13(0)
Мішуренко Олександр Інгулець-2 17 10(5)
Колєсніков Віталій Інгулець-2 13 8(0)
Шастал Дмитро Енергія НК 14 8(0)
Сторчоус Андрій Кремінь 17 8(0)
Райчєв Олександр Балкани 18 8(3)
 
Футболісти, якi пропускають наступний матч
Прiзвище Команда Дата матчу
Петров Вадим Металург 18.03.2017
Макарченко Артем Поділля 18.03.2017
Коншин Юрій Жемчужина 18.03.2017
Мучак Іван Інгулець 18.03.2017
Кретов Роман Інгулець 18.03.2017
Кренько Дмитро Нікополь-НПГУ 18.03.2017
Притиковський Денис Мир 18.03.2017
Нестеренко Сергій Реал Фарма 18.03.2017
Злєпко Костянтин Реал Фарма 18.03.2017
Загалевич Дмитро Нива-В 18.03.2017
Моісєєв Данііл Енергія НК 18.03.2017
Остапенко Олег Металург 18.03.2017
Чернявський Артем Металург 18.03.2017
Гурський Андрій Рух 18.03.2017

Календар ігор та результати матчів можна переглянути тут.