Пропонуємо стільниці з кварциту
Компанія "Антік Захід" пропонує Вам стільниці з кварциту. Штучний камінь складається як мінімум на 93% з натурального кварцу і використовується для створення найкрасивіших кухонних стільниць та втілення в життя найбільш інноваційних комерційних проектів.
Тільки наш штучний камінь має запатентований антибактеріальний захист поверхні. Це головна перевага кварцового каменю перед іншими кварцовими поверхнями і будь-яким іншим штучним каменем, при використанні його як матеріалу для виготовлення стільниць на кухню або у ванну кімнату.
Переваги використання:
- тільки кварцовий камінь має запатентований захист поверхні Р + на основі срібла,
- поверхня виготовляється з натурального кварцу, висока стійкість поверхні до утворення плям і подряпин, поверхні не поглинають рідину і стійкі до ударів
Це гарантує безпеку на кухні при використанні дуже важких предметів (каструль і т.д). Міцність досягається завдяки кварцу (який надає твердість) і поліестровим смолам (які надають еластичність).
Тільки три натуральних каменів (діамант, сапфір і топаз) міцніше ніж кварц.
Це робитькварцовий камінь дуже стійким до подряпин. Його практично неможливо подряпати.
Наш штучний камінь виробляється в більш, ніж 60 декорах і 3-х текстурах (глянцева, матова і шорстка), має відмінну щільністю і блиск діаманта.

Гарантуємо високу якість.
Номер оголошення: 348
Опубліковано: 04.11.2013, 17:06
Розміщено до: 04.12.2014
Місто:
Автор: Оля Антік Захід (Профіль)
Email: antik.olja@gmail.com
0677937779; 0322538701

Коментарі
avatar