Чемпіонат Львівщини по футболу 2014
ПРЕМ'ЄР-ЛІГА (І коло)

Турнірна таблиця

Команда
І
В
Н
П
М
О
1 "Рух" 11 9 0 2 31-8 27
2 "Гірник"С. 11 9 0 2 24-8 27
3 "Самбір" 11 7 1 3 19-9 22
4 "Лапаївка" 11 6 2 3 22-14 20
5 "Миколаїв" 11 5 4 2 22-12 19
6 "Гірник"Н. 11 5 1 5 15-20 16
7 "Демня" 11 4 4 3 19-13 16
8 "Cкала-2" 11 3 4 4 16-18 13
9 "Авангард" 11 4 1 6 8-21 13
10 ФК "Опір" 11 1 3 7 7-22 6
11 "Погонь" 11 2 0 9 14-33 6
12 "Острів" 11 1 0 10 11-29 3

У разі рівної кількості набраних очок в двох, або більше учасників,
місця визначаються за різницею забитих та пропущених м'ячів.

Бомбардири:

Шептицький Олег "Рух" - 10 м`ячів (2 пенальті)

Балух Ігор ФК "Миколаїв" - 9 м`ячів

Костик Богдан "Рух" - 7 м`ячів (1 пенальті)

Данилюк Іван "Гірник" С. - 7 м`ячів

Габ`ян Андрій ФК "Самбір" - 6 м`ячів

Календар матчів Прем'єр-ліги Львівщини по футболу (І коло) 1 тур

  06-04-2014 16:00   Лапаївка - Миколаїв 0 - 0  
  06-04-2014 16:00   Рух - Погонь 6 - 1 звіт
  06-04-2014 16:00   Гірник С - Демня 2 - 0  
  06-04-2014 16:00   Авангард - Самбір 0 - 1  
  09-04-2014 17:00   Скала - Гірник Н 2 - 1  
  09-04-2014 17:00   Опір - Острів 0 - 2  

2 тур

  13-04-2014 16:00   Острів - Гірник Н 1 - 3  
  13-04-2014 16:00   Авангард - Демня 0 - 0  
  13-04-2014 16:00   Гірник С - Погонь 3 - 1  
  13-04-2014 16:00   Миколаїв - Рух 0 - 4 звіт
  16-04-2014 17:00   Опір - Лапаївка 2 - 3  
  16-04-2014 17:00   Скала - Самбір 0 - 0  

3 тур

  23-04-2014 17:00   Рух - Опір 4 - 1 звіт
  27-04-2014 16:00   Авангард - Погонь 1 - 0  
  27-04-2014 16:00   Лапаївка - Острів 2 - 1  
  27-04-2014 16:00   Гірник С - Миколаїв 1 - 3  
  27-04-2014 16:00   Самбір - Гірник Н 2 - 1  
  29-04-2014 17:00   Демня - Скала 2 - 2  

4 тур

  23-04-2014 17:00   Скала - Погонь 4 - 2  
  04-05-2014 16:00   Самбір - Острів 4 - 1  
  04-05-2014 16:00   Гірник Н - Демня 1 - 0  
  04-05-2014 16:00   Миколаїв - Авангард 2 - 0  
  04-05-2014 16:00   Лапаївка - Рух 1 - 2 звіт
  28-05-2014 17:00   Опір - Гірник С 0 - 2  

5 тур

  07-05-2014 17:00   Авангард - Опір 0 - 1  
  07-05-2014 17:00   Гірник Н - Погонь 1 - 0  
  10-05-2014 16:00   Гірник С - Лапаївка 2 - 1  
  11-05-2014 16:00   Рух - Острів 3 - 0 звіт
  11-05-2014 16:00   Самбір - Демня 1 - 2  
  29-05-2014 17:00   Скала - Миколаїв 1 - 1  

6 тур

  14-05-2014 17:00   Опір - Скала 2 - 2  
  18-05-2014 16:00   Острів - Демня 2 - 4  
  18-05-2014 16:00   Погонь - Самбір 0 - 4  
  18-05-2014 16:00   Миколаїв - Гірник Н 7 - 2  
  18-05-2014 16:00   Рух - Гірник С 2 - 3 звіт
  25-05-2014 16:00   Лапаївка - Авангард 3 - 0  

7 тур

  01-06-2014 16:00   Острів - Гірник С  0-2   
  01-06-2014 16:00   Авангард - Рух 0-5 звіт
  01-06-2014 16:00   Скала - Лапаївка 0-3  
  01-06-2014 16:00   Самбір - Миколаїв 3-2  
  01-06-2014 16:00   Демня - Погонь 5-2  
  04-06-2014 17:00   Опір - Гірник Н 0-0  

8 тур

  07-06-2014 16:00   Гірник С - Авангард  5-0  
  08-06-2014 16:00   Погонь - Острів  4-2   
  08-06-2014 16:00   Миколаїв - Демня  0-0  
  08-06-2014 16:00   Лапаївка - Гірник Н  4-1  
  06-07-2014 16:00   Рух - Скала  3:2  звіт
  11-06-2014 17:00   Опір - Самбір  0-2  

9 тур

  14-06-2014 16:00   Демня - Опір  4-0  
  15-06-2014 16:00   Авангард - Острів  2-1  
  15-06-2014 16:00   Скала - Гірник С  0-2  
  15-06-2014 16:00   Гірник Н - Рух  1-0  звіт
  15-06-2014 16:00   Самбір - Лапаївка  2-0   
  15-06-2014 16:00   Погонь - Миколаїв  0-4  

10 тур

  05-06-2014 17:00   Авангард - Скала  1-0  
  18-06-2014 17:00   Опір - Погонь  0-2  
  19-06-2014 16:00   Гірник С - Гірник Н  0-1  
  22-06-2014 16:00   Острів - Миколаїв  0-2  
  22-06-2014 16:00   Лапаївка - Демня  2-2  
  22-06-2014 16:00   Рух - Самбір  1-0  звіт

11 тур

  11-06-2014 17:00   Скала - Острів  3-1  
  26-06-2014 17:00   Миколаїв - Опір  1-1  
  22-06-2014 16:00   Гірник Н   Авангард  3-4   
  29-06-2014 16:00   Самбір - Гірник С  0-2  
  29-06-2014 16:00   Демня - Рух  0-1 звіт
  29-06-2014 16:00   Погонь - Лапаївка  2-3  

Календар матчів, результати та турнірну таблицю ІІ кола можна переглянути тут