Чемпіонат Львівщини по футболу 2015 (ІІ коло)

Чемпіонат Львівщини по футболу 2015
ПРЕМ'ЄР-ЛІГА (ІІ коло)

Турнірна таблиця

Команда
І
В
Н
П
М
О
1 "Рух" 18 13 3 2 49-14 42
2 "Демня" 18 12 5 1 36-11 41
3 "Бори" 18 12 4 2 45-13 40
4 "Гірник" 18 11 4 3 42-17 37
5 "Кар'єр" 18 8 3 7 30-19 27
6 "Миколаїв" 18 5 5 8 35-23 20
7 "Острів" 18 5 2 11 18-55 17
9 "Самбір" 18 3 5 10 8-35 14
10 "Погонь" 18 2 3 13 8-60 9
11 "Опір" 18 1 2 15 12-36 5

У разі рівної кількості набраних очок в двох, або більше учасників,
місця визначаються за різницею забитих та пропущених м'ячів.


Бомбардири:

Олег Шептицький ("Рух" Винники) - 18

Святослав Зубар ("Бори" Бориничі) - 15

Андрій Дева ("Гірник" Соснівка) - 11


Календар матчів Прем'єр-ліги Львівщини по футболу (ІІ коло)


10 тур, 09 серпня – неділя

«Бори» Б.Ходорів – «Кар’єр» Торчиновичі 1:1

ФК «Опір» Львів – «Гірник» Соснівка 1:4

ФК «Острів» Чорний Острів – СКК «Демня» 1:2

«Рух» Винники – ФК «Миколаїв» 2:1 (звіт)

ФК «Самбір» –  ЛСК «Погонь» Львів 1:2


11 тур, 16 серпня – неділя

ФК «Самбір» – «Бори» Б.Ходорів 0:8

ЛСК «Погонь» Львів – «Рух» Винники 1:7 (звіт)

ФК «Миколаїв» – ФК «Острів» Чорний Острів 7:1

СКК «Демня» – ФК «Опір» Львів 3:1

«Гірник» Соснівка – «Кар’єр» Торчиновичі 0:1


12 тур, 30 серпня – неділя

«Бори» Б.Ходорів – «Гірник» Соснівка 3:0

«Кар’єр» Торчиновичі – СКК «Демня» 0:1

ФК «Опір» Львів – ФК «Миколаїв» 0:2

ФК «Острів» Чорний Острів – ЛСК «Погонь» Львів 2:0

«Рух» Винники – ФК «Самбір» 1:0 (звіт)


13 тур, 06 вересня – неділя

«Рух» Винники – «Бори» Б.Ходорів 1:1 (звіт)

ФК «Самбір» – ФК «Острів» Чорний Острів 0:0

ЛСК «Погонь» Львів – ФК «Опір» Львів 1:0

ФК «Миколаїв» – «Кар’єр» Торчиновичі 1:1

СКК «Демня» – «Гірник» Соснівка 2:0


14 тур, 13 вересня – неділя

«Бори» Б.Ходорів – СКК «Демня» 3:1

«Гірник» Соснівка – ФК «Миколаїв» 2:1

«Кар’єр» Торчиновичі – ЛСК «Погонь» Львів 3:0

ФК «Опір» Львів – ФК «Самбір» 0:1

ФК «Острів» Чорний Острів – «Рух» Винники 2:8 (11.10.2015р.) (звіт)


19 вересня (субота) - резервний день


15 тур, 27 вересня – неділя

ФК «Острів» Чорний Острів – «Бори» Б.Ходорів 0:3

«Рух» Винники – ФК «Опір» Львів 3:0 (звіт)

ФК «Самбір» – «Кар’єр» Торчиновичі 1:0

ЛСК «Погонь» Львів – «Гірник» Соснівка 0:3

ФК «Миколаїв» – СКК «Демня» 0:2


16 тур, 4 жовтня – неділя

«Бори» Б.Ходорів – ФК «Миколаїв» 2:1

СКК  «Демня» – ЛСК «Погонь» Львів 5:1

«Гірник» Соснівка – ФК «Самбір» 5:1

«Кар’єр» Торчиновичі – «Рух» Винники 1:3 (звіт)

ФК «Опір» Львів – ФК «Острів» Чорний Острів 5:0


11 жовтня (неділя) - резервний день

ФК «Острів» Чорний Острів – «Рух» Винники 2:8 (14 тур.) (звіт)


17 тур, 25 жовтня – неділя

ФК «Опір» Львів – «Бори» Б.Ходорів 1:3

ФК «Острів» Чорний Острів – «Кар’єр» Торчиновичі 1:3

«Рух» Винники – «Гірник» Соснівка 4:4 (звіт)

ФК «Самбір» – СКК «Демня» 0:2

ЛСК «Погонь» Львів – ФК «Миколаїв» 1:1


18 тур, 1 листопада – неділя

«Бори» Б.Ходорів – ЛСК «Погонь» Львів 5:0

ФК «Миколаїв» – ФК «Самбір» 5:1

СКК «Демня» – «Рух» Винники 1:0 (звіт)

«Гірник» Соснівка – ФК «Острів» Чорний Острів 2:1

ФК «Опір» Львів – «Кар’єр» Торчиновичі 1:5


Результати матчів І кола ЧЛ - 2015 можна переглянути тут.