Чемпіонат Львівщини по футболу 2014
ПРЕМ'ЄР-ЛІГА (ІІ коло)

Турнірна таблиця

Команда
І
В
Н
П
М
О
1 "Рух" 22 18 2 2 74-15 56
2 "Гірник"С. 22 18 1 3 53-16 55
3 "Миколаїв" 22 12 7 3 49-30 43
4 "Демня" 22 12 5 5 43-24 41
5 "Самбір" 22 10 6 6 40-26 36
6 "Лапаївка" 22 9 5 8 38-36 32
7 "Гірник"Н. 22 7 4 11 24-38 25
8 "Cкала-2" 22 5 5 12 26-43 20
9 "Острів" 22 6 1 15 22-54 19
10 "Погонь" 22 5 2 15 27-53 17
11 "Авангард" 22 5 1 16 16-48 16
12 ФК "Опір" 22 2 7 13 15-39 13

У разі рівної кількості набраних очок в двох, або більше учасників,
місця визначаються за різницею забитих та пропущених м'ячів.

Бомбардири:

Шептицький Олег "Рух" - 21 (2 п.)

Габ'ян Андрій ФК "Самбір" - 10

Балух Ігор ФК "Миколаїв" - 9

Бугрин Тарас "Погонь" - 9

Дева Андрій "Гірник" С. - 9

Коссак Віктор ФК "Миколаїв" - 9 (2)

Райша Назар "Гірник" С. - 9 (4)

Деревльов Костянтин "Рух" - 8

Костик Богдан "Рух" - 8 (2)

Данилюк Іван "Гірник" С. - 8

Календар матчів Прем'єр-ліги Львівщини по футболу (ІІ коло)

12 тур

  07-08-2014   Гірник Н   - Скала  2-3  
  09-08-2014   Острів   - Опір  1-1  
  10-08-2014   Миколаїв   - Лапаївка  2-2   
  10-08-2014   Погонь   - Рух  2-11  звіт
  10-08-2014   Демня   - Гірник С  0-2  
  10-08-2014   Самбір   - Авангард  2-0   

13 тур

  14-08-2014   Самбір   - Скала  3-0  
  17-08-2014   Гірник Н   - Острів  0-1  
  17-08-2014   Погонь   - Гірник С  0-1  
  17-08-2014   Рух   - Миколаїв  6-0 звіт
  17-08-2014   Демня   - Авангард  5-1  
  17-08-2014   Лапаївка   - Опір  4-1  

14 тур

  20-08-2014   Опір   - Рух 0-5 звіт
  21-08-2014   Демня   - Скала 4-2  
  24-08-2014   Погонь   - Авангард 4-0  
  24-08-2014   Острів   - Лапаївка 2-1  
  24-08-2014   Миколаїв   - Гірник С 5-2  
  24-08-2014   Гірник Н   - Самбір 1-1  

15 тур

  28-08-2014   Погонь   - Скала 1-0  
  31-08-2014   Острів   - Самбір 1-5  
  31-08-2014   Демня   - Гірник Н 4-2  
  31-08-2014   Авангард   - Миколаїв 0-2  
  31-08-2014   Рух   - Лапаївка 2-1 звіт
  31-08-2014   Гірник С   - Опір 2-1  

16 тур

  03-09-2014   Опір   - Авангард 3-2  
  03-09-2014   Миколаїв   - Скала 2-1  
  07-09-2014   Погонь   - Гірник Н 2-0  
  07-09-2014   Острів   - Рух 0-6 звіт
  07-09-2014   Демня   - Самбір 2-0  
  14-09-2014   Лапаївка   - Гірник С 1-4  

17 тур

  09-11-2014   Гірник С   - Рух 2-2 звіт
  09-09-2014   Скала   - Опір 0-0  
  14-09-2014   Демня   - Острів 3-0  
  14-09-2014   Самбір   - Погонь 2-2  
  14-09-2014   Гірник Н   - Миколаїв 2-2  
  14-09-2014   Авангард   - Лапаївка 1-2  

18 тур

  17-09-2014   Гірник Н   - Опір 1-0  
  18-09-2014   Лапаївка   - Скала 2-4  
  21-09-2014   Гірник С   - Острів 5-0  
  08-10-2014   Рух   - Авангард 2-0 звіт
  21-09-2014   Миколаїв   - Самбір 4-3  
  21-09-2014   Погонь   - Демня 0-1  

19 тур

  24-09-2014   Самбір   - Опір 1-1  
  02-10-2014   Скала   - Рух 1-3 звіт
  05-10-2014   Авангард   - Гірник С 0-2  
  05-10-2014   Острів   - Погонь 2-1  
  05-10-2014   Демня   - Миколаїв 1-1  
  05-10-2014   Гірник Н   - Лапаївка 0-3  

20 тур

  01-10-2014   Опір   - Демня 1-3  
  08-10-2014   Гірник С   - Скала 6-0  
  12-10-2014   Острів   - Авангард 1-0  
  12-10-2014   Рух   - Гірник Н 3-0 звіт
  12-10-2014   Лапаївка   - Самбір 2-2  
  12-10-2014   Миколаїв   - Погонь 2-1  

21 тур

  08-10-2014   Погонь   - Опір 1-1  
  15-10-2014   Гірник Н   - Гірник С 0-2  
  16-10-2014   Скала   - Авангард 1-4  
  19-10-2014   Миколаїв   - Острів 3-0  
  19-10-2014   Демня   - Лапаївка 2-0  
  02-11-2014   Самбір   - Рух 1-1 звіт

22 тур

  15-10-2014   Опір   - Миколаїв 0-4  
  23-10-2014   Острів   - Скала 3-0  
  26-10-2014   Авангард   - Гірник Н 3-0  
  26-10-2014   Гірник С   - Самбір 3-1  
  26-10-2014   Рух   - Демня 4-2 звіт
  26-10-2014   Лапаївка   - Погонь 2-0  

Результати матчів І кола ЧЛ - 2014 можна переглянути тут