Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд 2014 р.

ФІНАЛ

17 жовтня, м. Вінниця, Центральний міський стадіон, 14.00

АФ "П'ятихатська" Володимирівка - "Рух" (Винники) 0-1

Гол: 19, Олег Шептицький

ГРУПОВІ ФІНАЛЬНІ ТУРНІРИ (17 - 20 вересня)

Група Б

Команди:

1. «Рух» (Винники)
2. «Електроважмаш» (Харків)
3. «Колос» (Ковалівка, Київська обл.)
4. «Балкани» (Зоря, Одеська обл.)

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 «Рух» (Винники) 3 2 1 0 4:2 7
2 «Колос» (Ковалівка) 3 1 1 1 2:4 4
3 «Електроважмаш» (Харків) 3 1 0 2 4:4 3
4 «Балкани» (Зоря) 3 1 0 2 4:4 3

Розклад матчів в групі «Б»:

17.09 (середа):

1. 13.30 «Електроважмаш» (Харків) – «Колос» (Ковалівка, Київська обл.) 0:1
стадіон ім. Б. Маркевича, м. Винники

Арбітр: Яблонський А.Е. Асистенти: Федунець В.І.; Ющишин А.Г. Четвертий арбітр: Лівіцький Н.Я. (всі - Тернопіль)

Спостерігач арбітражу: Ольшанецький В.М. (Івано-Франківськ)

2. 16.30 «Рух» (Винники, Львіська обл.) – «Балкани» (Зоря, Одеська обл.) 1:0 ЗВІТ МАТЧУ + ВІДЕО
стадіон ім. Б. Маркевича, м. Винники

Гол: 23, Андрій Гурський

Арбітр: Нізола А.В. Асистенти: Синишин Ю.Т.; Лаврів О.І. (всі - Івано-Франківськ) Четвертий арбітр: Кальонов О.О. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Циганков О.Д. (Тернопіль)


18.09 (четвер):

3. 16.30 «Балкани» – «Колос» 4:1 
стадіон «Розточчя», м. Жовква

Арбітр: Запрутняк В.В. Асистенти: Котубей П.В.; Гарлач І.І. (всі - Ужгород) Четвертий арбітр: Грисьо А.Я. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Валенко А.А. (Львів)

4. 16.30 «Рух» – «Електроважмаш» 3:2 ЗВІТ МАТЧУ
стадіон ім. Б. Маркевича, м. Винники

Арбітр: Митровський М.М. (Ужгород) Асистенти: Шевчук А.В. (Рівне) Новосад П.В. (Рівне) Четвертий арбітр: Шандор О.А. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Боднар Я.Б. (Тернопіль)

Голи: Шептицький О., 40 з пен.; Баглай, 58; Деревльов, 65 - Акопян, 66; Співак, 73;

«Рух»: Шевчук, Гусаковський, Гурський, Романюк (Романюк, 44), Дикий (Бойко, 76), Костик, Сєргєєв, Кікоть (Романів, 76), Баглай, Макар, Шептицький О. (Шептицький М., 70 (Молоков,90)),

Тренер: Богдан Гданський

«Електроважмаш»: Зінченко, Мизюк, Осадчий, Забурдайло, РУдь, Гранкін, Куций, Черніков (Співак, 69), Єсип, Цигирлаш (Коробкін), Холодков

Тренер: Сергій Осадчий


20.09 (субота):

5. 16.30 «Електроважмаш» – «Балкани» 2:0
стадіон «Розточчя», м. Жовква

Арбітр: Дубровець П.В. (Житомир) Асистенти: Дебенко І.Б.; Семанюк Т.І. (обидва - Івано-Франківськ) Четвертий арбітр: Біць Я.М. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Шмигельський О.В. (Львів)

6. 16.30 «Колос» – «Рух» 0:0
стадіон ім. Б. Маркевича, м. Винники

Арбітр: Пенюшин О.О. (Одеса) Асистенти: Трач Б.Б.; Бучинський Б.А. Четвертий арбітр: Когут О.О. (всі - Тернопіль)

Спостерігач арбітражу: Геренда Є.Б. (Івано-Франківська обл.)

Групи А

Команди:

1. ОДЕК (Оржів)
2. «Зоря» (Білозір’я, Черкаська обл.)
3. АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Кіровоградська обл.)
4. «Буревісник» (Петрове Кіровоградська обл.)

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 АФ «П’ятихатська» (Володимирівка) 3 2 1 0 5:2 7
2 ОДЕК (Оржів) 3 2 0 1 4:1 6
3 «Зоря» (Білозір’я) 3 1 1 1 4:3 4
4 «Буревісник» (Петрове) 3 0 0 3 2:9 0

Розклад матчів в групі «А»:

17.09 (середа):

1. 13.30 «Зоря» (Білозір’я, Черкаська обл.) – ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) 0:1
стадіон «Інгулець», смт. Петрове

2. 16.30 АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Кіровоградська обл.) – «Буревісник» (Петрове Кіровоградська обл.) 3:1
стадіон «Інгулець», смт. Петрове

18.09 (четвер):

3. 16.30 «Буревісник» – «Зоря» 1:3
стадіон «Головківський», с. Головківка

4. 16.30 АФ «П’ятихатська» – ОДЕК 1:0
стадіон «Інгулець», смт. Петрове

20.09 (субота):

5. 16.30 ОДЕК – «Буревісник» 3:0
стадіон «Головківський», с. Головківка

6. 16.30 «Зоря» – АФ «П’ятихатська» 1:1
стадіон «Інгулець», смт. Петрове

Груповий турнір

(30.04.2014р. - 10.07.2014р.)

Турнірна таблиця І група

М Команда І В Н П М О
1 «Рух» (Винники) 8 5 1 2 15:7 16
2 ОДЕК (Оржів) 8 4 2 2 13:9 14
3 ФК «Вінниця» 8 4 2 2 10:6 14
4 «Маяк» (Сарни) 8 2 3 3 8:11 9
5 «Поділля» (Хмельницьк) 8 0 2 6 4:18 2

Бомбардири:

Олег Шептицький (Рух) - 5, Володимир Макар (Рух) - 3,  Тивонюк Віталій (ОДЕК) - 3

Календар чемпіонату України з футболу
серед аматорських команд у І групі

(команда «Збруч» знялася зі змагань)

І тур (30.04, середа)

1. «Збруч» – «Маяк»
2. ОДЕК – ФК «Вінниця» 2:1 (1:0)
3. «Рух» – «Поділля» 3:0 (2:0)

ІІ тур (7.05, середа)

4. «Маяк» – «Поділля» 2:0
5. «Рух»  – ФК «Вінниця» 3:0
6. «Збруч» – ОДЕК

ІІІ тур (14.05, середа)

7. ОДЕК – «Маяк» 0:0
8. «Рух» – «Збруч»
9. «Поділля» – ФК «Вінниця» 0:0

IV тур (21.05, середа)

10. «Маяк» – ФК «Вінниця» 0:0
11. «Збруч» – «Поділля»
22. ОДЕК – «Рух» 1:3

V тур (28.05, середа)

13. «Рух» – «Маяк» 2:0
14. «Поділля» – ОДЕК 0:3 (технічна поразка)
15. ФК «Вінниця» – «Збруч»

VI тур (11.06, середа)

16. «Маяк» – «Збруч»
17. ФК «Вінниця» – ОДЕК 2:0
18. «Поділля» – «Рух» 1:2

VIІ тур (18.06, середа)

19. «Поділля» – «Маяк» 2:2
20. ФК «Вінниця» – «Рух» 1:0
21. ОДЕК – «Збруч»

VIIІ тур (25.06, середа)

22. «Маяк» – ОДЕК 1:2
23. «Збруч» – «Рух»
24. ФК «Вінниця» – «Поділля» 3:1

IХ тур (2.07, середа)

25. ФК «Вінниця» – «Маяк» 0:3 (т.п.)
26. «Поділля» – «Збруч»
27. «Рух» – ОДЕК 2:2

Х тур (9.07, середа)

28. «Маяк» – «Рух» 3:2
29. ОДЕК – «Поділля» 3:0
30. «Збруч – ФК «Вінниця»

Матчі останнього туру повинні розпочинатися одночасно о 18.00 год.

До фінальної частини виходять команди, які посядуть 1, 2 місця

Читайте також: Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд 2013 р.