Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Форум » Теревені та балачки » Форум винниківської громади » Вибори-2010 (І знову ВИБОРИ!)
Вибори-2010
renetaДата: Пн, 20.09.2010, 22:47 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратор
Статус: Offline
Винники Plus запрошує до обговорення теми виборів.

Reneta

ГістьДата: Пт, 08.10.2010, 11:54 | Повідомлення # 2
Група: Гості

Я буду голосувати за Свободу до Винник і Львова.
в кого які думки

ГістьДата: Пт, 08.10.2010, 12:03 | Повідомлення # 3

ВО"Свобода" має реальні шанси на перемогу .
В тернополі наприклад ніодин депутат свободівець не став тушкою-перебіжчиком на відміну від дермократів

ГістьДата: Пн, 11.10.2010, 19:44 | Повідомлення # 4

А я буду голосувати УНП.....

ГістьДата: Пн, 11.10.2010, 21:24 | Повідомлення # 5

я не підтримую нікого. Всі вони думають тільки про свої кишені, і ні один нічого не робить для Винник просто так.

ГістьДата: Ср, 13.10.2010, 10:15 | Повідомлення # 6

Цікаво чи когось ВО"Свобода" висуне на мера. Я думаю якщо б у Винниках мер був від Тягнибока то він би реально працював бо скоро парламентські вибори. А Свобода буде показувати результат роботи в тих містах де є їхні депутати та мери на всю Україну

ГістьДата: Нд, 17.10.2010, 11:56 | Повідомлення # 7

Я тільки за УНП

ГістьДата: Пн, 18.10.2010, 00:22 | Повідомлення # 8

Я голосую за свободу

ГістьДата: Пн, 18.10.2010, 11:37 | Повідомлення # 9

СВОБОДА я за вас.
Успіху вам на виборах , остання надія на вас

ГістьДата: Вт, 19.10.2010, 13:25 | Повідомлення # 10

Уваров всюди презентує себе, який він успішний, який господарник і т.п. А наділі навіть з тим, що він забрав за свого головування у громади, не може дати ради. Одні борги перед державою та своїми працівниками!!! Погляньте на його об'єкти в парку, на бувшому складі ЛТФ і т.д. Отакий він горе-господарник!!! І знову рветься до влади, до "корита" ...

українецьДата: Вт, 19.10.2010, 19:20 | Повідомлення # 11

Ви бачили як СВОБОДА відстоює свої права в ТВК у Львові
(коли член комісії від ПР получив по писку)
О то молодці , хоч хтось не лиже д...пу Янику

ВинниківчанинДата: Пт, 22.10.2010, 00:12 | Повідомлення # 12

Я і мої друзі будут голосувати за О.Матвіїшина та Соціалістичої партії м.Винники.Ці хлопці,щось для міста зроблять.

ЗнатокДата: Пт, 22.10.2010, 00:16 | Повідомлення # 13

Дійсно Винниківські соціалісти молодці,вони дуже багато для винниківчан намагаються зробити,але деяки місцеві рагулі їм заважають...

До так званного українцяДата: Пт, 22.10.2010, 00:19 | Повідомлення # 14

В/о Свобода Винниках разом з Порою деребанили земельні ділянки гектарми,які же вони патріоти.Таких продажних депутатів,як Винниківський Свободі я ніколи не бачив...

ГістьДата: Пт, 22.10.2010, 00:23 | Повідомлення # 15

УНП,Свобода,Пора- це одна банда,під патріотичними гаслами намагаються дурити людей.Вони фактично за останні роки вступивши злочинну змову теперішної влади продали пів Винники.

ГістьДата: Пт, 22.10.2010, 21:03 | Повідомлення # 16

а до чого тут УНП.....вони крадуть?

ГістьДата: Сб, 23.10.2010, 09:20 | Повідомлення # 17

Я так розумію що цей сайт підтримує тільки соціалістів, а всі решта це бандити і т.д..
Щодо СВОБОДИ - "що вони працюють з партією регіонів", "УНП Свобода Пора- це одна банда", "що їх фінансує Янукович", "що їх фінансує королева Англії" (почув минулого тижня),"що вони співпрацюють з Іраком" - то це просто смішно, це брехня яку ще запустив Ющенко,а потім і Юлька адже в них на заході України майже спільний виборець.
Свобода ваш час настав.Успіху.

renetaДата: Сб, 23.10.2010, 16:35 | Повідомлення # 18
Група: Адміністратор
Quote (Гість)

Я так розумію що цей сайт підтримує тільки соціалістів, а всі решта це бандити і т.д..

Винники Plus надає можливість розмістити матеріали любих партій, чи об'єднань. Коментарі можуть додавати любі користувачі, реєстрації не потрібно (на разі)!!! Просимо бути коректними у своїх висловлюваннях, щоб не спричинити введення реєстрації та блокування користувачів.

Reneta

винниківчанинДата: Сб, 23.10.2010, 22:05 | Повідомлення # 19

Коли до вас дойде ,що всі маргінальні партії відбирають голоси від Свободи,коли ви нарешті ви зрозумієте ,що вас вже давно продали лібералолохі, продаються хто за гречку хто за цукор ,регіони загнали всю країну,подумайте про свій вибір!

ГістьДата: Нд, 24.10.2010, 00:14 | Повідомлення # 20

От список основних злодіїв,які поргабували винниківчан: голова земельної комісії :Богдан Висоцький -ПО Пора,члени земельної комісії:Ігор Жуковський -ПО Пора,Володимир Стефанишин УНП,Іван Пилипець За Україну,Тарас Хома За Україну,Віталій Кондратьєв РУХ,Олег Тимо Батькіщина.Саме вони віддали стадіон на вулиці Лісної предстаникам Фронту змін Богдану Голяну 1 га землі,саме вони забрали у людей городи та садочки,саме вони заволоділі комунальним майном м.Винники на вул.Львівській,на вул.Кільцевій,на вул.Ів.Франка...Зараз вони раптам стали чесними,але це тільки на пару днів перед виборами.Тим політичним місце в смстінику.

ГістьДата: Нд, 24.10.2010, 00:18 | Повідомлення # 21

Винниківчани буде пильними!Богдан Голіяан та Фронт Змін пашуть на С.Уварова.Вони потім разом будуть деребанити Винники.Ганьба злодіям!!!

ГістьДата: Нд, 24.10.2010, 00:24 | Повідомлення # 22

Ви ще не знайте,які злодії є в Свободі,вони жодного питання без грошей або земельної ділянки не підтримують!!!Я це вам кажу,бо я з ними неодноразово мав справу.Вони тільки на словах є патріотами.Там жодного мудрого чоловіка немає,мова іде про Винники та Брюховичі...

ГістьДата: Нд, 24.10.2010, 02:39 | Повідомлення # 23

[quote=Гість]От список основних злодіїв,які поргабували винниківчан[/quote]

Шановний, якщо ви називаєте імена і обзиваєте людей злодіями, то майте мужність себе назвати!!! Звідки у вас ці дані, може з вами не поділилися...? А може ви з тих хто рветься до влади і знає сам, як дерибанити, тому і обливаєте брудом конкурентів...

ГістьДата: Пн, 25.10.2010, 00:31 | Повідомлення # 24

Шановний якщо вам треба дійсно знати,хто є головою земельної комісії або члени цієї комісії заїдить до Винниківської міської ради в коридорі побачити список всіх тих хто грабує громади місто.Бо жодна питання на сесії не розглядється без попереднього розгляду на земельній колмісії.

ГістьДата: Пн, 25.10.2010, 00:34 | Повідомлення # 25

До речі всі члені земельної комісії їздять на дорогих іномарках,в тому числі ті які навіть не мають трудових книжок. З ними хай займається правоохоронні органи...

ГістьДата: Пн, 25.10.2010, 22:07 | Повідомлення # 26

а Я за Україну Соборну і вона за мене.....

ГістьДата: Ср, 27.10.2010, 00:22 | Повідомлення # 27

Ви дивитися,як представники ПО Пори ганблять Винники,вони чекають,коли назбираються багато сміття,тоді знімають це сміття і показують на весь Львів.В той же час саме представники Пори разом з іншими партіями деребаннять місто.Зокрема, з УНП та За Україну.В цих предстаників Пори немає ніякої моралі...

ГістьДата: Пт, 29.10.2010, 16:14 | Повідомлення # 28

Свобода продала всю мажоритарку!!!!!!!!! ФУУУУУУУУУУУ

vtukДата: Пт, 29.10.2010, 21:07 | Повідомлення # 29
Група: Користувачі
Може хтось скаже, зняли Уварова з виборів, чи ні? Стільки шуму cry cry cry було в Винниківській МР, а нігде нічого не пишуть... angry

Втик

ГістьДата: Сб, 30.10.2010, 17:03 | Повідомлення # 30

От скажіть чому?????на сесії міської ради 28.10.2011 року саме соцпартіїї:"Свобода","Пора","Бют"...не захотіли підписати угоду про співпрацю з інвесторами,які мали зробити каналізацію і очисні споруди в Винниках....це ж нам так необхідно!
але представники цих партій почали кричати...буцімто ці інвестори хочуть вкрасти нашу землю.....а може це навпаки....

Люди, зніміть пелену з очей!

vovkodavДата: Сб, 30.10.2010, 17:13 | Повідомлення # 31
Quote (Гість)
От скажіть чому?????на сесії міської ради 28.10.2011 року саме соцпартіїї:"Свобода","Пора","Бют"...

Не зрозумів...??? sad sad sad Відколи це Свобода","Пора","Бют"... стали соцпартіями? smile От зараз Пора, Свобода пашуть під Уварова cry cry cry

Вовкодав

vtukДата: Вт, 02.11.2010, 09:52 | Повідомлення # 32
Винниківський священник в програмі "Правокація" - http://www.youtube.com/vtukus

Додано (02.11.2010, 09:52)
---------------------------------------------

Втик

Повідомлення відредагував vtuk - Вт, 02.11.2010, 09:53

ГістьДата: Пн, 08.11.2010, 19:48 | Повідомлення # 33

ну що, довибиралися???? от тепер безробітні "свободівці" на крутих іномарках нами покерують! Люди добрі. та коли ж ви порозумнішаєте???

ГістьДата: Вт, 09.11.2010, 18:50 | Повідомлення # 34

я в шоці...
Але такий наш народ, на що боролись на то й напоролись...

ГістьДата: Пт, 04.02.2011, 00:00 | Повідомлення # 35

От новий список злодії з депутатськими мандатами,які почали грабувати громаду м.Винники:-Нечепурчу О голова земельної комісії ,Горощко Б член земельної комісії предстаники Фронту змін,Шустаківськи Т,Жук Р.предстаники в/о Свободи,І.Лешневський,В.Кондратьєв НРУ.Шановно громадо от ви маєте кого хотіли мати...

vovkodavДата: Пт, 04.02.2011, 12:18 | Повідомлення # 36
Quote (Гість)
От новий список злодії з депутатськими мандатами,які почали грабувати громаду м.Винники:

А хто ти такий, щоб когось злодіями обзивати!? Звідки в тебе такі дані? ...

Вовкодав

ГістьДата: Пт, 04.02.2011, 13:26 | Повідомлення # 37

Хлопці я не соціаліст! Але читаю всіх повідомлень що є в даному сайти.Складється вираження всі автори тільки бояться соціалістів.І Пора,КУН.Свобода,УНП.За Україну тощо.Настільки мені відомо там був один соціаліст,який їм не давав життя писав все,що треба чи не треба.Зараз я його не чую.кажуть він багатьом допоміг.А зараз зробили все, щоб він не був в раді,бо писав дуже багато правди,що коївся Винниках...

ГістьДата: Пт, 04.02.2011, 18:06 | Повідомлення # 38

Та всі добре знають того соціаліста, що найбільше пише. Так, як ви його не називаєте, не буду і я.
Але не робіть з нього великого захисника і правдолюба.
Він, хоча не жив у Винниках, а земельку получив і будиночок вже майже готовий. Він нічого нікому за даром не зробив. А ті хто йому не догодив, чи не поділився з ним, стають ворогами. От він на них пише свої мемуари, використовуючи справи громадян Винник. Сам про себе пише, скільки і що він зробив. А хто чув, що йому хтось сильно дякував?
Хто розумний то зрозуміє хто є хто!

ГістьДата: Пн, 07.02.2011, 00:30 | Повідомлення # 39

У м.Винниках знову банда прйшла до влади.Ви тільки подивитися нічого абслоютоно не покращилося!Вулиці не прибираються,сміття не вивозяться...

ГістьДата: Чт, 17.03.2011, 14:24 | Повідомлення # 40

Ну хто там за Свободу був? замовкли? га?

Форум » Теревені та балачки » Форум винниківської громади » Вибори-2010 (І знову ВИБОРИ!)
Сторінка 1 з 212»
Пошук: