Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Форум » Теревені та балачки » Форум винниківської громади » Гарячі питання винниківчан (Обговорення гарячих питань винниківської громади)
Гарячі питання винниківчан
vovkodavДата: Сб, 19.03.2011, 18:19 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Статус: Offline
Цікаве обговорення статті "У Винниках хочуть забрати футбольний майданчик" спонукало мене створити цю тему.
Пропозиція користувача "Винниківчанин" мені дуже сподобалася.
Думаю його пропозиція буде цікавою для обговорення.
Повний текст коментаря:
"Цей район біля вулиці Стрілецької справді вже повністю забудували. Тут проживає багато людей. Залишилось одне мале місце, де б можна було облаштувати відпочинковий майданчик, мале футбольне поле, є дитячий майданчик. Якби наша влада зайнялася та облаштувала це місце, почистила , посадила зелень, поставила лавочки, то було б гарне місце для відпочинку.
А так кругом все забудували і нема де вийти з дітьми з внуками. Кругом ресторани, кав'ярні, розваги для багатих.
ДЕПУТАТИ, МЕР, БІЗНЕСМЕНИ - ЗАДУМАЙТЕСЯ! ВИ ТУТ ЖИВЕТЕ! ТУТ ЖИТИ ВАШИМ ДІТЯМ! "

Додано (19.03.2011, 18:19)
---------------------------------------------
Також хотів би звернутись від всіх тих, хто підтримує мене в цьому зверненні, до мера Винник, наших депутатів.
Шановний Голова міста та депутати, станьте ініціатором в цій добрій справі для мешканців міста. Знаю, що в бютжеті міста вільних коштів не має. Але спільними зусиллями все можна вирішити.
Шановні наші бізнесмени, підприємці, з Вашою допомогою це вже не таке складне завдання! Це не готель, магазин, чи кафе будувати!
Вашими спільними зусиллями Ви можете зробити добру справу для мешканців Винник, показати, що Ви справді думаєте про місто!
Користувачів запрошую обговорити цю тему і висловити свої пропозиції.

Вовкодав

Повідомлення відредагував vovkodav - Сб, 19.03.2011, 18:05

vtukДата: Сб, 19.03.2011, 18:32 | Повідомлення # 2
ПІДТРИМУЮ!!! ДЕПУТАТИ, МЕР, БІЗНЕСМЕНИ - ВАШ ХІД!!!

Втик

Повідомлення відредагував vtuk - Сб, 19.03.2011, 18:32

ГістьДата: Сб, 19.03.2011, 18:59 | Повідомлення # 3
Група: Гості

Я живу на вулиці Сагайдочного, але часто ходжу по вулиці Стрілецькій біля площадки. Там справді все позаростало, кругом сміття. Дуже добре, як би там привели все до порядку.
Ала я сумніваюся, що влада та наші "вершки", щось захочуть там робити. Дуже ласий кусочок, яких вже мало у Винниках!
Буде шкода. Буде, як всюди - з однієї сторони будинки, з іншої будинки! І ВСЕ! Сумно...

розлавкаДата: Сб, 19.03.2011, 21:32 | Повідомлення # 4

В коментарях до статті кажуть, що вже продали цей стадіон!!! Падлюки!!!

shtirlicДата: Нд, 20.03.2011, 17:55 | Повідомлення # 5
Агент Юстас кажуть, що продали!

розлавкаДата: Нд, 20.03.2011, 20:55 | Повідомлення # 6

Хтось з депутатів зайшов би до нас на форум і спростував чи, підтвердив це месідж.

депутатДата: Нд, 20.03.2011, 23:53 | Повідомлення # 7

стадіон не продали і не продадуть

shtirlicДата: Пн, 21.03.2011, 11:20 | Повідомлення # 8
Quote (депутат)
стадіон не продали і не продадуть

Хочеться вірити. Шось в нашого Юстаса не така інфа!

vtukДата: Пн, 21.03.2011, 12:03 | Повідомлення # 9
Дуже потрібна тема! Але в мене пропозиція - давйте зробимо на цьому форумі конструктивний діалог. Треба, щоб тут не було особистих образ, таких, як злодій, бандит і т.п., розпалювати тут війну! Ми ж бачимо, як у всій нашій державі - війни, бруд, болото. А результату ніякого! Давайте тут обговорювати різні болючі проблемні питання. Давати конкретні пропозиції. Тоді нас може й послухають і в міській раді і депутати. А як в нас тут буде бруд і болото, то ніхто й не буде заходити сюда, тільки ті, що люблять в цьому болоті валятися!

Втик

Повідомлення відредагував vtuk - Пн, 21.03.2011, 12:05

ЮстасДата: Пн, 21.03.2011, 13:35 | Повідомлення # 10

Гарантую на все 100% стадіон на вул.Стрілецкій продано,а на вул.Ринок,2 є власністю школди мистецтва.

розлавкаДата: Пн, 21.03.2011, 14:04 | Повідомлення # 11

І кому тут вірити, юстас одне, депутат протилежне???

ГістьДата: Пн, 21.03.2011, 14:06 | Повідомлення # 12

Та який депутат!!! Тут і мером можна підписатися!!!

ГістьДата: Пн, 21.03.2011, 15:15 | Повідомлення # 13

Я чув, що там виділили три ділянки, але та як би за стадіоном. Там вже хтось навіз каміння і змінив русло рова.

ЮстасДата: Пн, 21.03.2011, 15:49 | Повідомлення # 14

Депутат є публічною особою,хай пише свою призвіще?Я вам кажу стадіон на вул.Стрілецькій проданий га все 100%,там було 0,3000 га землі віддали пд забудову...

vtukДата: Пн, 21.03.2011, 16:12 | Повідомлення # 15
Юстас, Ти смішний, як маленьке пиво! Ну напишу я зараз, що я депутат Казімов, чи Горошко. Ну і що?... Смішно!!! smile

Втик

Повідомлення відредагував vtuk - Пн, 21.03.2011, 16:15

ГістьДата: Пн, 21.03.2011, 16:48 | Повідомлення # 16

Я давно і часто заходжу на цей сайт. Цікаво почитати такі обговорення. Сам ніколи нічого не писав, не реєструвався. Але зараз мене спонукав до цього цей секретний агент Юстас. Він тут не одне прізвеще згадує, не одного паплюжить. Особливо на владу наїжджає. А скажіть вельмишановний, звідки у Вас стільки інформаціїї з міської ради, де Ви взяли ці документи, які хотіли надрукувати на сайті? Та 99,99%, що Ви колишній депутат, а тепер казитеся, що Вам не знайшлося місця! Ви дуже нагадуєте мені одного колишнього депутата, але на відміну від Вас, не буду називати по імені! Що Ви постійно їдете на всіх? Та може люди справді щось змінять! А Ви тільки гавкаєте і гавкаєте! Ви все знаєте і про всіх знаєте!

shtirlicДата: Пн, 21.03.2011, 17:36 | Повідомлення # 17
Quote (Гість)
Я давно і часто заходжу на цей сайт. Цікаво почитати такі обговорення. Сам ніколи нічого не писав, не реєструвався. Але зараз мене спонукав до цього цей секретний агент Юстас

Ух і проїхав по моєму колезі! Десь не видно Юстаса? Точно взяв лопату і пішов до лісу!

КамчаткаДата: Пн, 21.03.2011, 19:49 | Повідомлення # 18

Цікаво коли наша влада візьметься за дороги. То вже просто жах. Чи може як минулого року, шалені гроші з бюджету виділять, а в середині чи в кінці літа якась допотопна техніка і бойці з шуфлями із благоустрою позакидають ямища і на тому все закінчиться?

ЗадоволенийДата: Пн, 21.03.2011, 22:09 | Повідомлення # 19

Наше винниківьке керівництво, всіх попередніх років так тупо запланувало тазабудувало наше місто, що просто жах. Як подивитися від річки Маруньки і до діброви, то ні одного кусочка майже не залишилося - одні вулички та будинки. Де були ті архітектори, а взагалі, що від них залежало. Взяли понамальовували вуличок, поділи на діляночки та й порозпродували. От і ніяких тобі площадок, маленьких алей, нічого. А їм шо до того, красиво чи ні. Де, не де дитячі майданчики 5х5. А щоб в кожному мікрорайоні залишити місце на якусь алею, маленький парк з лавочками, мудрого не знайшлося. О так люди живудь. Ходять між тими будиночками туди-сюди люди з дітьми і внуками - красота! А, як ще десь є якесь місце, то якусь ще кнайпу вліпити можна!, або ще одну ділянку продати. І все нормально. А як буде якийсь парк, площадка, то вже клопоти і дивитися за нею треба, прибирати ... Продали і клопоти з плечей зняли.

ЮстасДата: Пн, 21.03.2011, 22:14 | Повідомлення # 20

До так званого гостя №-16! Шановний по-перше, гавкаєте поки що ви. По-друге я не знаю про,що ви так почали хвилюватися та нервуватися? Напевно ви є одним із тих депутатів ( прихвостенів),які під патріотичними гаслами грабують ... ТЕКСТ ВИДАЛЕНО

renetaДата: Вт, 22.03.2011, 01:19 | Повідомлення # 21
Група: Адміністратор
Юстас, може Ви у своїх палких повідомленях і хочете добитися, щоб у Винниках був порядок, але Ваші звинувачення знову несуть персональний характер, в яких присутні якісь не підтверджені підкупи, про використання брудної технології і т. п. Я не хочу щоб Ви започаткували на сайті безперервну брудну війну без правил. Це все, що Ви написали можна було сформулювати зовсім в іншій формі. Я не планував, щоб сайт ніс стільки негативу! Бачите скільки є попередніх повідомлень. А зараз Ви мене примушуєте приймати міри!!! Ваш текст буде видалено і буде введена обов'язкова реєстрація, а там буде видно, може прийдеться сайт зробити просто інформаційним. Мені дуже шкода. І шкода витраченого часу! Ще більше шкода інших користувачів, які будуть змушені реєструватися. Думаю більшість мене зрозуміє!!!

Додано (22.03.2011, 01:19)
НА САЙТІ ВВЕДЕНА ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В КОМЕНТАРЯХ ТА ФОРУМАХ!!!

Хочу подякувати користтувачам сайту, які беруть участь вобговореннях на сайті. Мені Дуже приємно бачити, що щось на сайті цікавить людей. А це і додає рейтингу для сайту і він частіше індексується в інтернеті.

Але сьогодні я змушений ввести реєстрацію на сайті. Хотів би, щоб мене зрозуміли правильно. Не можливо сидіти цілодобово за монітором і слідкувати хто, що напише. Сьогодні хтось напише щось одне так би мовите непристойне чи образливе, потім ще більше. А другий звинуватить людину взагалі ні в чому не винну в якихсь злочинах, чи просто щоб отримати задоволення, чи на чиєсь замовлення. Уявіть собі, що буде відчувати ця людина.

Я ввів реєстрацію чарез коментар у форумі користувача "Юстас". Його коментар не був вже таким занадто агресивним, але був, можна сказати, на межі, після якої обговореня могло піти в неправильному напрямку.

Є люди (не маю на увазі користувача Юстас), яких притягує такий розвиток обговорень і вони будуть заходити на сайт тільки, щоб отримати задоволення від бруду, наклепів і звинувачень.

Цих людей не цікавить ні стаття на сайті про якусь подію, концерт, чи виставку в музеї, вони шукають де можна вилити свій негатив.

Я розумію, що дехто знає, якусь правду про когось і йому хочеться висказатися. Але як визначити де вона правда, а де наклеп і помста?

Якщо відпустити цю ситуацію, то я впевнений, що за короткий час на сайті кількість користивучів збільшилась би в надцять разів. І тоді можна було б нічого не робити, залишити тільки форум і підкидати скандальні теми.

Я хотів би, щоб цей сайт був трохи інакшим. Тому була введена реєстрація.

В реєстрації нема нічого страшного. Там не вимагається паспортних даних, можете надати анонімні дані. Обов'язкова електронна пошта, щоб можна було з Вами при потребі зв'язатися.

Надіюся, що це не відверне Вас від сайту.

З питаннями звертайтеся на e-mail: vinnikiplus@gmail.com , або через зворотній зв'язок на сайті.

Reneta

vovkodavДата: Вт, 22.03.2011, 12:25 | Повідомлення # 22
Давай народ реєструйся! Винники хоть і не великі, але думаю поговорити є про шо!
А ти Юстас, поміняй тормозні колодки і тоже газуй сюда!

Додано (22.03.2011, 12:25)

Quote (Задоволений)
Як подивитися від річки Маруньки і до діброви, то ні одного кусочка майже не залишилося - одні вулички та будинки.

Задоволений, Ти правильно говориш! Ніхто ніколи у Винниках ніяким планування не займався! Шо говорити про нижню частину. Подивіться на центр міста. Повіддавали, чи розпродали будинки в приватні руки в центрі міста, а тепер ради не можуть дати. Подивіться один занедбаний будинок біля міської ради, а навпроти магазин-халупа, а по заду базар. Красивий центр міста. Про дороги і говорити не хочеться, бо то не дороги!!!

Вовкодав

Повідомлення відредагував vovkodav - Вт, 22.03.2011, 12:27

vtukДата: Вт, 22.03.2011, 13:49 | Повідомлення # 23
В юзер-барі нашого сайту вказано, що на сайті зареєстровано 58 чоловік. Так деж Ви користувачі? А що цікаво, там я знайшов депутата Львівської міської ради пана Олега Немчінова. Пане Олег може Ви нам щось скажете?

Втик

Повідомлення відредагував vtuk - Вт, 22.03.2011, 13:57

OlehДата: Вт, 22.03.2011, 14:14 | Повідомлення # 24
Вітаю. Я був депутатом Львівської обласної ради. У 2010 році я мав велику честь очолювати список УНП до Винниківської міської ради. Завдяки Вашій підтримці УНП у Винниках подалала 3-х відсотковий бар'єр і набрала 3,22% голосів, проте виборча квота склала 4% і Ми не отримали свого депутата у Винниківській міській раді sad
Тепер по суті питання. Майданчик треба узаконити і зберегти!

vovkodavДата: Вт, 22.03.2011, 15:20 | Повідомлення # 25
Дякую пане Олег, що зайшли до нас! Заходіть ще, може що підскажете!

Вовкодав

vtukДата: Вт, 22.03.2011, 15:50 | Повідомлення # 26
Добре що пан Немчінов відвідав форум. Відкрито, і фото є. Вітаю!
О так би і хоч хтось з наших депутатів заходив сюди. Не так тут страшно. Ми поможем adminу, щоб тут був порядок.

Втик

shtirlicДата: Вт, 22.03.2011, 16:09 | Повідомлення # 27
Я теж вітаю пана Олега. Та і ми те саме кажем, що і Ви. Але як. І може вже все узаконене, як казав Юстас. Може Ви би там щось розізнали. Не вірю щось, що хтось з наших депутатів сюди зайде. Може й хтось хоче, але боїться!

vtukДата: Вт, 22.03.2011, 18:06 | Повідомлення # 28
Скільки вже на сайті, а щось на фотку в галереї не звертав уваги. Там стадіон точно на тому місці!!! 80 років пройшло! О то господарі у Винниках були. Чистенько, покошено, навіть огорожу видно!!! А зараз все в смітті та в будаках, рови понаривали горби полишали. Стидно! Цивілізація! фото тут - http://vinnikiplus.in.ua/photo/9-0-92

Втик

renetaДата: Ср, 23.03.2011, 11:06 | Повідомлення # 29
ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ ТИМЧАСОВО ПРИПИНЯЄТЬСЯ. ЗНОВУ ВІЛЬНИЙ ДОСТУП.

В подальшій роботі сайту адміністратор більше не буде публічно, при обговеренні, пояснювати свої діїї! Порушники, будуть блокуватися на певний термін без попередження! Коментарі будуть видалятися, без будь яких дискусій! Дискусій адміністратора на сайті не потрібно!
Але є прохання. Краще зареєструватися, щоб можна було особисто пояснити дії адміністратора, цензура це, чи не цензура, і на який період заблоковано участь користувача укоментарях і форумах!!!

P.S. Запам'ятайте! Якщо буде заблокована Ваша IP-адреса, Ви з цього комп'ютера не зможете брати участь в обговореннях на сайті!!!
Якщо блокується зареєстрований користувач, спочатку блокується тільки його e-mail на певний період, за повторне порушення буде блокуватися IP-адреса!!!

Reneta

vovkodavДата: Ср, 23.03.2011, 12:42 | Повідомлення # 30
Привіт Юстас! На твій коментар, а саме - "Привіт,Volkodav! Я знову на зв'язку. Отже,30.03.2011 року віддають в оренду часитни пошти на вул.Галицькій,9,Яка думка шановного панство з цього приводу?", хочу дати свій коментар тут на форумі, так як просив адміністратор.

Щоб щось тут обговорювати, треба знати суть того питання. А може там щось і слушне є. Може це , якісь кошти для міста, може якась угода, чи щось інше. Якщо приміщення пустує, то чому б не використати його. Не думаю, що у всьому треба бачити якийсь злочин. Юстас, повірте я не захищаю, я просто не в курсі того питання. А в таких питаннях завжди є невдоволені і навпаки ...

Вовкодав

shtirlicДата: Ср, 23.03.2011, 13:27 | Повідомлення # 31
Вах!!! Юстас вернувся!!! Але щось до Вовкодава привітався, а на мене певно надувся!!! Не тримай зла Юстасе, але будь чемним!!! biggrin

vtukДата: Пт, 25.03.2011, 15:38 | Повідомлення # 32
Quote (Камчатка)
Цікаво коли наша влада візьметься за дороги. То вже просто жах. Чи може як минулого року, шалені гроші з бюджету виділять, а в середині чи в кінці літа якась допотопна техніка і бойці з шуфлями із благоустрою позакидають ямища і на тому все закінчиться?

Правду кажете, з весни до середини, або до кінця літа їздимо та ходимо по розбитих дорогах, а під кінець літа щось трохи підлатають і знову зима ...
А гроші прокрутять в правильному напрямку! Для себе ... А може того року буде не так! Але вже один місяць весни пройшов, а руху ніякого!!!

Втик

Повідомлення відредагував vtuk - Пт, 25.03.2011, 15:39

GrecДата: Пт, 25.03.2011, 18:22 | Повідомлення # 33

Дороги повний пі... !!! Той "Благоустрій" треба розігнати. Один начальник на трьох робочих. Посередницька фірма для відмивання державних грошей!!!

риндельДата: Пт, 25.03.2011, 18:26 | Повідомлення # 34

А ЖЕК вже певне не треба розганяти, йому і так піпець! Більше мільйона боргів! cry

МешканецьДата: Пн, 28.03.2011, 21:28 | Повідомлення # 35

Вже при нової владі заборгованість ЖЕК-у збільшилась на 350 тис грн.От як виконує свої передвиборці обіцянки п.Уваров.Всім вдомо,вони хочуть довесті до банкрутства ЖЕК- продати майна.

ГістьДата: Пн, 28.03.2011, 21:34 | Повідомлення # 36

Житлово-експлуатаційна контора м. Винники ухилялася від сплати заробітної плати за 2010 рік та грошових коштів при звільненні на загальну суму 171,8 тис. грн. Про це Вголосу повідомила прес-служба прокуратури Личаківського району Львова.

Прокуратура Личаківського району Львова провела перевірку додержання законності в сфері оплати праці в Житлово-експлуатаційній конторі м. Винники. Перевіркою встановлено, що службові особи ЖЕК м. Винники за наявності коштів на розрахунковому рахунку підприємства, при значній заборгованості із виплати заробітної плати, умисно, не виплатили заробітну плату за період 2010 року та грошові кошти при звільненні на загальну суму 171,8 тис. грн.

За наслідками перевірки прокурором Личаківського району м. Львова порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.175 КК України, тобто за безпідставну невиплату заробітної плати. Досудове слідство по цій кримінальній справі триває.

http://vgolos.com.ua/politic/news/41198.html

renetaДата: Ср, 30.03.2011, 17:28 | Повідомлення # 37
Quote (Гість)
Житлово-експлуатаційна контора м. Винники ухилялася від сплати заробітної плати за 2010 рік та грошових коштів при звільненні на загальну суму 171,8 тис. грн. Про це Вголосу повідомила прес-служба прокуратури Личаківського району Львова.

Коментувати можна тут - Прокуратура порушила кримінальну справу стосовно ЖЕК м.Винники

Reneta

задоволенийДата: Пт, 01.04.2011, 12:24 | Повідомлення # 38

Блін. коли вже ті дороги в кінці кінців будуть ремонтувати! Задолбали!!! cry cry cry

ЮстасДата: Вт, 05.04.2011, 23:04 | Повідомлення # 39

Ну що хлопці немає Юстаса і немає про,що розмовляти?

ГістьДата: Пн, 02.05.2011, 13:30 | Повідомлення # 40

Хто знає? Правда те, що Козловський купив у Львові "Гранд-готель"?

Форум » Теревені та балачки » Форум винниківської громади » Гарячі питання винниківчан (Обговорення гарячих питань винниківської громади)
Сторінка 1 з 212»
Пошук: