Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дозвілля (Тусовки/Захоплення) » Хард & Софт » Що краще - ПК чи ноутбук
Що краще - ПК чи ноутбук
Mashka80Дата: Вт, 10.07.2018, 17:46 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Статус: Offline
Підкажіть, що мені краще купити ноут чи стаціонарний комп'ютер. З першого погляду ноут виграє: він мобільний, може працювати без електромережі. Стаціонарні віджили чи є в них майбутнє?

KostyaДата: Вт, 24.07.2018, 18:23 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Статус: Offline
В кожного свої переваги та недоліки. Головним недоліком ПК є його немобільність, він прив'язаний до місця. Але, коли мова йде про офісний ПК, то це є його перевага. Зате ПК легко піддається модернізації: застарілі частини та блоки замінюються сучасними і таким чином ПК постійно оновлюється, що дозволяє йому бути постійно сучасним, збільшувати результативність своєї роботи. Це, звичайно, вимагає грошей, але модернізувати ПК дешевше, ніж кожного разу купувати нового. Ноутбук мобільний, він не залежить від мережі. В цьому його перевага. Але він практично не піддається модернізації, тому що його вузли і блоки підігнані під конкретну модель. Якщо модель застаріла, то оновити її неможливо, треба купувати нового ноутбука. Тому вибираючи що купити, треба продумати, для чого, як і де він буде використовуватися. Якщо тільки на одному місці - купуйте ПК, якщо треба переміщатися з ним =- ноутбука. Я собі для навчання брав ноутбука Асер https://comfy.ua/notebook/brand__acer__proc_seriya__intel-core-i3/, тому що мені треба буде працювати з ним і вдома, і в бібліотеці.

Форум » Дозвілля (Тусовки/Захоплення) » Хард & Софт » Що краще - ПК чи ноутбук
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: