Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Форум » Реклама On-line » Побутова техніка. Орг-техніка. » Термопот чи чайник (Що краще купувати?)
Термопот чи чайник
SrepanДата: Вт, 13.02.2018, 15:32 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Статус: Offline
Що краще купувати - термопот чи чайник? В чому їх принципова різниця? На мою думку, термопот - це міні-бойлер, до якого вручну слід заливати воду. Принципових переваг я не бачу. А може я помиляюся?

IngaДата: Вт, 13.02.2018, 15:46 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Статус: Offline
Цитата Srepan ()
Що краще купувати - термопот чи чайник? В чому їх принципова різниця? На мою думку, термопот - це міні-бойлер, до якого вручну слід заливати воду. Принципових переваг я не бачу. А може я помиляюся?

Це не міні-бойлер! Насамперед, відстрочка запуску. Можна запрограмувати на включення о будь-якій порі. Тобто приходиш з роботи, тільки відкрив квартиру, а вода саме закипіла. Підтримання температури. Мій, а я купував собі https://comfy.ua/electric-tea-pot/brand__mystery__chaj_tip__termopot/ при виключенні охолоджується приблизно на 12 градусів за годину. Але коли включено підтримання температури, то він самостійно включається, щоб цю температуру підтримувати. Термопот - це смарт-техніка на кухні!

Повідомлення відредагував Inga - Вт, 13.02.2018, 15:46

Форум » Реклама On-line » Побутова техніка. Орг-техніка. » Термопот чи чайник (Що краще купувати?)
Сторінка 1 з 11
Пошук: