Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Реклама On-line » Інше » дитяче харчування
дитяче харчування
KatrinДата: Чт, 02.08.2018, 19:18 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Статус: Offline
Може від дитячих сумішей висип у дитини.Я його чимось не погодую вона постійно з'являється.Це стає вже прям якийсь проблемою,що навіть не знаю чи можна їх взагалі йому давати.Порадьте,що робити.

KukushkaДата: Пт, 03.08.2018, 08:43 | Повідомлення # 2
Та звичайно від смесий може з'являтися висипка,і якщо це постійно відбувається,то відмовтеся від них,і готовте їжу самі

DarinaДата: Пт, 03.08.2018, 08:56 | Повідомлення # 3
Ми так само як і ви дуже намучилися з годуванням дитини.Його постійно від усього висипало.Він був нервовий, постійно вередував.Педіатр весь час рекомендував годувати його натуральними сумішами, але де їх взяти в наш час.Але потім я в інтернеті прочитала про ось такий https://friso.com.ua/produkciya/ friso суміші, і вирішила спробувати ще і її.І тільки після неї малюк перестав вередувати, став спокійним і веселим.Я зробила висновок, що вона нам підійшла, і перестала годувати іншими сумішами, а годую тільки цієї.

thestarnatalyДата: Пт, 10.08.2018, 12:28 | Повідомлення # 4
Краще зверніться до лікаря, а не слухайте тут "поради"

Жизнь - это не те дни, которые прошли, а те, которые запомнились.

VladlenaДата: Ср, 15.08.2018, 19:24 | Повідомлення # 5
Дивно... Може у вас щось з водою чи посудом??? Я постійно підгодовую свою доню нутрілоном rozetka.com.ua/ua/nutrilon_8712400805650/p2784957/ і ніяких проблем. Справді, зверніться до лікаря, перевірте на алергію. Скоріш всього в вас проблеми з алергенами! Тільки до лікаря!

antonova89Дата: Чт, 06.09.2018, 00:53 | Повідомлення # 6
я уже давно

Форум » Реклама On-line » Інше » дитяче харчування
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: