Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Реклама On-line » Інше » детские смеси
детские смеси
МелисаДата: Ср, 17.10.2018, 11:03 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Статус: Offline
как выбрать хорошую детскую смесь? на по каким категориям смотреть? на что обращать внимание? и вообще есть ли у нас в стране достойные производители детского питания?

Настя225345Дата: Ср, 17.10.2018, 11:08 | Повідомлення # 2
ну смотрите, я всегда смотрю на состав, что туда положили, так же слушаю мамочек, их мнение тоже учитываю, ну а там дальше цена качества и уже делаю выбор

БеллаДата: Чт, 18.10.2018, 18:21 | Повідомлення # 3
Я выбираю только по производителю, пока его досконально не изучу продукт не куплю. А в особенности детское. На данный момент выбрала для себя только одну марку это смесь friso https://friso.com.ua/ru/products/ в этом производителе я уверена, даже по некоторым вопросах перед покупкой звонила у них узнавала некоторые нюансы. Плюс у них есть действительно соотношение цены и качества, смесь гиппоалергенная и это нам уже отдельный плюс, так как у малого аллергия на белок с коровьева молока.

keegasДата: Сб, 20.10.2018, 16:16 | Повідомлення # 4
Мы долгое время давали ребенку детскую смесь Nestle NAN 2
Прикріплення: 0995255.jpg(193.0 Kb)

Повідомлення відредагував keegas - Сб, 20.10.2018, 16:17

NektraДата: Ср, 24.10.2018, 17:45 | Повідомлення # 5
А для якого віку? Я для свого синулі після року брала Суміш Nestle Resource Junior. rozetka.com.ua/ua/nstl_rsrc_jnr_7613033864919/p8809928/ Суміш використовується для профілактики та корекції недостатності харчування до та після операційних втручань, у разі недостатньої маси тіла, під час підвищених фізичних та розумових навантажень, захворювань, пов'язаних із недостатністю харчування, у разі поганого апетиту. Може використовуватися як єдине джерело живлення, додаткове харчування для збагачення раціону харчування. Може використовуватися як напій і як зондове харчування.

Elena1989Дата: Пн, 05.11.2018, 22:24 | Повідомлення # 6
Ми довго шукали і зупинились на Нестожен! Він з лактобактеріями, що допомагає швидше побороти коліки і підтримує мікрофлору! + ціна нормальна

Форум » Реклама On-line » Інше » детские смеси
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: