Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Форум » Дозвілля (Тусовки/Захоплення) » Cпорт » Винники спортивні (Спортивні новини, події. Винниківські відомі спортсмени...)
Винники спортивні
renetaДата: Нд, 06.06.2010, 17:58 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратор
Статус: Offline
Богдан Маркевич (футбол), Ростислав Поточняк (футбол), Роман Покора (футбол), Мирон Маркевич (футбол), Роман Весна (футбол), Андрій Завидовський (футбол), Ігор Снігур (футбол), Ярослав Грисьо (футбол),Богдан Маслякевич (футбол), Роман Оліяр (футбол), Степан Коваль (футбол, теніс),Ярослав Дацик (бокс)... Багато хороших спортсменів та діячів спорту виростило місто Винники.

Reneta

vovkodavДата: Чт, 23.06.2011, 07:26 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
У Винниках існує футбольна команда "Рух", яка виступає в прем'єр-лізі Львівщини. Вже закінчилося перше коло чемпіонату. Команда займає третє місце у турнірній таблиці. Офіційно "Рух" - аматорська команда, але насправді футболісти отримують платню за виступи за неї. Цікаво скільки отримують наші футболісти?

Вовкодав

Повідомлення відредагував vovkodav - Чт, 23.06.2011, 07:28

СтоГрамДата: Чт, 23.06.2011, 13:20 | Повідомлення # 3
Група: Гості

В перерві одної з ігор Рух, в якій він пргравав супернику, Козловський звернувся до нападаючого Манорика. Він сказав, якщо той заб'є два голи, то отримає 500 євро. Манорик забив - два!!! Як ви думаєте, дотримав слова Козловський???

челДата: Нд, 26.06.2011, 22:40 | Повідомлення # 4

Ага, дотримав... Він дав йому окуляри і сказав, що вони коштують 500 євро!!!

ВолодимирДата: Пн, 29.08.2011, 12:55 | Повідомлення # 5

У 80-х роках у Винниках проводився турнір по футболу серед аматорів між районами міста. Було дуже цікаво! Я думаю, що і тепер напередодні Дня Незалежності можна було б організувати такий турнір!
Може пан Козловський, як любитель футболу, став би організатором такого турніру?
Пропоную обговорити тут цю тему!

GrigoryyДата: Вт, 19.06.2012, 14:41 | Повідомлення # 6
Ну ви знаете прикро коли коли людина чула дзвін але не знае де він . Дійсно я часто заохочую наших футболістів різними призами , преміями тощо. У даному випадку я пообіцяв манорику якщо він забє і ми не програєм то я знімлю прямо зі себе окуляри фірми прада які дійсно коштують 500€. а про ніякі гроші у спорі не йшлося. Тому у майбутньому якщо не можете підтримати хороші починання у розвитку винниківського футболу то принаймі не пишіть ніяких гадостей. Дякую за розуміння.

Додано (19.06.2012, 14:41)
---------------------------------------------
Володимр ви дійсно підняли дуже цікаве питання щодо турніру між районами винник. Ви напевно здогадуєтесь що я людина дуже зайнята але дійсно люблю футбол. Тому давайте беріться за організацію цого турніру а я вам допоможу фінансово. Це буде принаймі правильно. Ми ж не зможем з вами заставити людей принімати участь у турнірі. Тому люди повинні захотіти цого самі а ми повинні допомогти. Чекаю на ваші пропозиціі. Це буде дйсно цікаво.

vovkodavДата: Вт, 19.06.2012, 21:30 | Повідомлення # 7
Пане Григорій, Ви головне не ображайтеся на всякі тут репліки, а робіть свою добру справу. Дуже добре, що хтось взявся за опіку винниківським футбол. А гадості були, є і будуть, і нажаль їх у нас їх більше ніж конструктивуу. Удачі!!!

Вовкодав

GrigoryyДата: Вт, 19.06.2012, 23:39 | Повідомлення # 8
Дякую за підтримку. Це насправді дуже приємно чути бо насправді ми всі разом робим велику справу- прославляюче наше чудове місто.

lystopadДата: Ср, 15.08.2012, 19:39 | Повідомлення # 9
Сьогодні Рух переміг сторожинецьку команду. Питання до тих, хто був на грі: програмки на матч були?

AnnenivewДата: Вт, 29.10.2013, 21:00 | Повідомлення # 10

Втопе - программа для накрутки ВКонтакте, Twitter,, накрутка социальных сетей – эфективный метод привлечь посетителей к вашим фотографиям, или группам. Получайте 10000 лайков от реальных людей через несколько минут после начала работы. Сотни новых пользователей готовы вступить в ваши группы,.
При регистрации в программе впишите код активации <b>6384</b> и получите бонусы на счет программы.
<a href=http://v-tope.nethouse.ru/>Скачать программу Втопе</a>

При регистрации в программе укажите код активации <b>6384</b> и получите бонусы на счет программы.

eugeniusДата: Нд, 31.07.2016, 13:18 | Повідомлення # 11
Багато Винники для укр спорту зробили...

IgorkoДата: Вт, 27.09.2016, 19:41 | Повідомлення # 12
Доброго дня! Хто в який спортзал ходить у Винниках? порадьте!

fiionikaДата: Вт, 27.06.2017, 16:51 | Повідомлення # 13
А я дома занимаюсь. Так экономнее)

МісцевийДата: Пн, 25.09.2017, 20:45 | Повідомлення # 14
а какие упражнения делаете?

milieshkaДата: Вт, 26.09.2017, 09:18 | Повідомлення # 15
Я тоже дома занимаюсь. 15 минут бодифлекс. Планка, отжимания, приседания и пресс.

koposДата: Чт, 05.10.2017, 22:14 | Повідомлення # 16
круто))))

gofgofДата: Пт, 27.10.2017, 23:23 | Повідомлення # 17
Цитата milieshka ()
Я тоже дома занимаюсь. 15 минут бодифлекс. Планка, отжимания, приседания и пресс.

и как результат?

miviaДата: Ср, 10.01.2018, 23:24 | Повідомлення # 18
тоже интересно!

VintcentДата: Вт, 16.01.2018, 22:29 | Повідомлення # 19
спорт это хорошо!

Форум » Дозвілля (Тусовки/Захоплення) » Cпорт » Винники спортивні (Спортивні новини, події. Винниківські відомі спортсмени...)
Сторінка 1 з 11
Пошук: