Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дозвілля (Тусовки/Захоплення) » Cпорт » "Карпати" можуть дискваліфікувати (Про факт "здачі" матчу львівськими "Карпатами")
"Карпати" можуть дискваліфікувати
renetaДата: Чт, 11.02.2010, 15:52 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратор
Статус: Offline
Якщо факт "здачі" матчу львівськими "Карпатами" харківському "Металісту" буде доведено, львівський клуб буде грати в іншій лізі.

Про це заявив президент ФФУ Григорій Суркіс, інформує "Мост-Харьков".

Він, зокрема, заявив, що відбулося засідання Комітету з етики та чесної гри, на якому розглядався цей інцидент.

"Не приїхав президент клубу Димінський. Навіть виявилося, що Димінський не президент, і ніякого відношення до клубу не має", - сказав Суркіс.

Він підкреслив, що "ті, хто сьогодні порочить ім'я українського футболу, у тому числі купленими, "договірними" матчами, будуть покарані".

"Якщо треба буде залучити до розслідування органи дізнання, ми залучимо їх", - додав Григорій Суркіс.

Він також сказав, що йому незрозумілі мотиви, з яким ФК "Карпати" направила в ФФУ касету, на якій колишній гравець клубу зізнається в здачі матчу.

"Якщо вони думають, що дадуть нам касету, і будуть нас шантажувати, що я буду покривати "Металіст"? ... Я не адвокат "Металіста". Ситуація буде розслідувана з усіх боків. Якщо буде доведено факт, що 11 гравців "Карпат" брали гроші за певний результат матчу, то я можу гарантувати, що ФК "Карпати" буде грати в іншій лізі", - підсумував президент ФФУ.

Додано (11.02.2010, 14:52)
---------------------------------------------
А Суркіс має зуба на Дима !!! Ше й якого!!! wacko wacko wacko

Reneta

eugeniusДата: Нд, 31.07.2016, 14:19 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
З Карпатами завжди якась біда.

Texas147Дата: Сб, 24.03.2018, 09:09 | Повідомлення # 3
Всегда они что нибуть зделают)

Додано (24.03.2018, 08:09)
---------------------------------------------
Договорняки нужно искоренять из футбола

Yurgen1980Дата: Ср, 02.05.2018, 17:59 | Повідомлення # 4
Да присоеденяюсь к мнениям

LapkaДата: Чт, 28.06.2018, 13:58 | Повідомлення # 5
ывапро

KukushkaДата: Нд, 01.07.2018, 12:05 | Повідомлення # 6
прол

Форум » Дозвілля (Тусовки/Захоплення) » Cпорт » "Карпати" можуть дискваліфікувати (Про факт "здачі" матчу львівськими "Карпатами")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: