Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд 2013р.

Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд 2013 р.
 
Фінальна частина чемпіонату України з футболу серед аматорів 2013
 
ФІНАЛ
22 вересня, смт. Лютіж Вишгородського району Київської області, cтадіон «Діназ»
 

"ОДЕК" (Оржів) - "Рух" (Винники) 1:1  (п.п 4:3)

25 хв. Святослав Козловський (Рух) - 0:1, 45+1 хв. Ставицький -1-1

ГРУПОВІ ФІНАЛЬНІ ТУРНІРИ
17 - 20 вересня

Група Б

Матчі проходили на  Стадіоні Руська Поляна (село Руська Поляна Черкаського району Черкаської обл) та у Білозір'ї

Команди групи Б:

1. «Зоря» (Білозір’я)
2. «Гвардієць» (Гвардійське Сімферопольського р-ну АР Крим) — фіналіст Кубку України 2011
3. «Рух» (Винники)
4. «Буревісник» (Петрове Кіровоградської обл.)
 
Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 «Рух» (Винники) 3 3 0 0 6:2 9
2 «Зоря» (Білозір’я) 3 2 0 1 5:3 6
3 «Гвардієць» (Гвардійське) 3 1 0 2 6:6 3
4 «Буревісник» (Петрове) 3 0 0 3 1:7 0
Розклад матчів в групі «Б»:

17.09 (вівторок)
1. «Гвардієць» (АР Крим) – «Рух» (Винники) 2:3
Урочисте відкриття змагань. Стадіон ФК «Зоря» (Білозір’я), початок о 16.00
2. «Зоря» (Білозір’я, Черкаська обл) – «Буревісник» (Петрово Кіровоградської обл). - 3:0

18.09 (середа)
3. «Буревісник» – «Рух» 0:1
4. «Зоря» – «Гвардієць» 1:0

20.09 (пʼятниця)
5. «Рух» – «Зоря» 2:0
6. «Гвардієць» – «Буревісник» 3:1

Групи А

Матчі проходили на оржівському стадіоні ОДЕК та рівненському «Авангарді»

Команди групи А:

1. ОДЕК (Оржів) — бронзовий призер 2005, 2010
2. «Бастіон» (Іллічівськ Одеської обл.) — чемпіон України 2007
3. «Локомотив» (Куп’янськ Харківської обл.) — бронза 2008, срібло 2012
4. ЮСБ (Чернігів)
 
Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 ОДЕК (Оржів) 3 2 0 1 5:1 6
2 «Локомотив» (Куп’янськ) 3 2 0 1 5:1 6
3 «Бастіон» (Іллічівськ) 3 1 0 2 2:8 3
4 ЮСБ (Чернігів) 3 1 0 2 2:4 3
Розклад матчів в групі «А»:

17.09 (вівторок)
1. 13.30 «Локомотив» (Куп’янськ) – «Бастіон» (Іллічівськ) 3:0
2. 16.45 ОДЕК (Оржів) – ЮСБ (Чернігів) (стадіон смт. Оржів) 0:1

18.09 (середа)
3. 13.30 ЮСБ – «Бастіон» 1:2
4. 16.45 ОДЕК – «Локомотив» 1:0

20.09 (пʼятниця)
5. 16.30 «Локомотив» – ЮСБ 2:0
6. 16.30 «Бастіон» – ОДЕК 0:4
 
Груповий турнір
(5.05.2013р. - 7-.07.2013р.)
Турнірна таблиця І група
М Команда І В Н П М О
1 «Рух» (Винники) 10 7 2 1 20:6 23
2 ОДЕК (Оржів) 10 7 1 2 15:10 22
3 «Збруч» (Волочиськ) 10 4 3 3 11:13 15
4 ФК «Вінниця» 10 3 2 5 12:15 11
5 «Авангард» (Новоград-Волинський) 10 2 1 7 11:17 7
6 «Буковина-2-ЛС» (Чернівці) 10 2 1 7 7:15 7
 
Кращі бомбардири: г(п)

1. Шептицький Олег (Рух) — 6(1)
2. Бондарчук Володимир (Авангард Н-В) — 4
 
Результати матчів:

1 тур, 1.05 (середа)

1. «Авангард» – «Збруч» — 1:2
2. ФК «Вінниця» — ОДЕК — 0:4
8.05 (середа)
3. «Буковина-2-ЛС» – «Рух» 0:3 (технічна поразка)

2 тур, 15.05 (середа)

4. «Збруч» – «Рух» — 2:2
5. ОДЕК – «Буковина-2-ЛС» — 2:0
6. «Авангард» — ФК «Вінниця» — 3:1

3 тур, 22.05 (середа)

7. ФК «Вінниця» - «Збруч» - 1:1 (1:0)
8. «Буковина-2-ЛС» - «Авангард» Н-В - 3:2 (0:0)
9. «Рух» - ОДЕК - 4:1 (2:1)

4 тур, 29.05 (середа)

10. «Збруч» – ОДЕК - 0:0
11. «Авангард» — «Рух» - 0:0
12. ФК «Вінниця» — «Буковина-2-ЛС» - 1:1

5 тур, 05.06 (середа)

13. «Буковина-2-ЛС» – «Збруч» - 2:1

14.«Рух» – ФК «Вінниця» - 3:0 (2:0)("Рух" - О. Шептицький, 26, 32, 65)

15. ОДЕК — «Авангард» - 3:2

6 тур, 12.06 (середа)

16. «Збруч» – «Авангард» - 2:0
17. ОДЕК – ФК «Вінниця» - 1:0
18. «Рух» — «Буковина-2-ЛС» - 3:1 ("Рух" - Б.Костик, 50', О.Шептицький, 61', М.Шептицький, 88', "Буковина" - 26')

7 тур, 19.06 (середа)

19. «Рух» – «Збруч» - 3:0 ("Рух" - С. Сергєєв, 36', І.Дикий, 82', М.Шептицький, 90')
20. «Буковина-2-ЛС» – ОДЕК - 0:3 (технічна поразка)
21. ФК «Вінниця» — «Авангард» - 3:0 (технічна поразка)

8 тур, 26.06 (середа)

22. «Збруч» – ФК «Вінниця» - 3:2
23. «Авангард» – «Буковина-2-ЛС» - 3:0 (технічна поразка)
24. ОДЕК — «Рух» - 2:0

9 тур, 03.07 (середа)

25. ОДЕК – «Збруч» - 2:0
26.«Рух» — «Авангард» - 2:0 ("Рух": Олег Шептицький, 26', Роман Манорик, 90'+6')
27. «Буковина-2-ЛС» — ФК «Вінниця» - 0:3 (технічна поразка)

10 тур, 10.07 (середа)

28. «Збруч» – «Буковина-2-ЛС» -:+
29. ФК «Вінниця» – «Рух» - 0:3 (Ігор Яценків, Роман Манорик, Віталій Дмитрух)
30. «Авангард» — ОДЕК - 0:1

Примітка: До фінальної частини виходять команди, які посядуть 1, 2  місця

Чемпіонат України пофутболу серед аматорів - 2014