Прем'єр-ліга Львівщини по футболу




Чемпіонат Львівщини по футболу 2013
ПРЕМ'ЄР-ЛІГА




Турнірна таблиця

Турнірна таблиця
Команда
І
В
Н
П
М
О
1 "Рух" 22181363-1955
2"Миколаїв"22144441-2246
3"Гірник"22135442-2144
4"Куликів" 22134544-2343
5 "Шахтар"22116538-2639
6"Самбір" 22106635-2536
7"Демня"22741131-3425
8"Cкала-2"22811335-4525
9"Погонь"22721323-5123
10"Карпати"К.Б. 22611527-4519
11"Опір" 22321716-4211
12"Карпати-ДДПУ"2214178-507

Бомбардири

МісцеПрізвище, ім`я КомандаГоли (Пенальті)
1 Шептицький Олег "Рух" 16 (1)
2 Коссак Віктор ФК "Миколаїв" 9 (2)
3 Дева Андрій "Гірник" 6 (1)
4 Писько Ярослав "Карпати" К.Б. 5
4 Кудінов Юрій "Карпати" К.Б. 5
4 Балух Ігор ФК "Куликів" 5
4 Леськів Ігор ФК "Самбір" 5 (2)
8 Фамуляк Григорія "Карпати" К.Б. 4
8 Дикий Іван "Рух" 4
8 Лазаренко Віталій "Скала" 4
8 Богданов Микола "Погонь" 4 (2)

19 тур

"Скала" Моршин - СКК "Демня" 2:2

ФК "Опір" Львів - "Гірник" Соснівка 1:2

ФК "Миколаїв" - ФК "Куликів" 2:1

"Погонь" Львів - "Карпати-ДДПУ" 3:0

"Рух" Винники - ФК "Самбір" 3:0

18 тур


ФК "Опір" - ФК "Миколаїв" 0:2

"Гірник" Соснівка - "Карпати" К.Бузька 3:0

ФК "Самбір" - "Шахтар" Червоноград 0:0

"Карпати-ДДПУ" - "Рух" Винники 0:3

СКК "Демня" - "Погонь" Львів 4:1

17 тур


"Скала" Моршин - ФК "Опір" 3:2

ФК "Миколаїв" - "Гірник" Соснівка 0:0

"Погонь" Львів - ФК "Куликів" 1:4

"Шахтар" Червоноград - "Карпати-ДДПУ" 3:0

"Карпати" К.Бузька - ФК "Самбір" 0:3

Рух" Винники - СКК "Демня" 2:1

16 тур


ФК "Миколаїв" - "Скала-2" Моршин 1:0

"Опір" Львів - "Погонь" Львів 0:1

СКК "Демня" - "Шахтар" Червоноград 2:2

"Гірник" Соснівка - ФК "Самбір" 3:1 

ФК "Куликів" - "Рух" Винники 2:1

15 тур


"Скала" Моршин - "Гірник" Соснівка 3:0

"Рух" Винники - ФК "Опір" Львів 2:1

"Погонь" Львів - ФК "Миколаїв" 0:3

"Шахтар" Червоноград - ФК "Куликів"
3:1

ФК "Самбір" - "Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич 3:0

"Карпати" К.Бузька - СКК "Демня" 0:3 (т.п.)

14 тур


ФК "Опір" Львів - "Шахтар" Червоноград 1:2

"Погонь" Львів - "Скала" Моршин 2:4

"Гірник" Соснівка - "Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич 3:0

СКК "Демня" - ФК "Самбір"

ФК "Куликів" - "Карпати" К.Б. 3:0

ФК "Миколаїв" - "Рух" Винники 1:3


13 тур


"Карпати" К.Бузька - ФК "Опір" 0:3

"Шахтар" Червоноград - ФК "Миколаїв" 0:1

"Погонь" Львів - "Гірник" Соснівка 0:3

ФК "Самбір" - ФК "Куликів" 1:1

"Карпати-ДДПУ" Дрогобич/Доброгостів - СКК "Демня" 0:3

"Рух" Винники - "Скала-2" Моршин - 7:0

12 тур


ФК "Опір" - ФК "Самбір" 0:3
 
"Гірник" Соснівка - СКК "Демня" 3:1

"Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич - ФК "Куликів" 0:3

ФК "Миколаїв" - "Карпати" К.Бузька 3:0 (технічна перемога)
 
"Погонь" Львів - "Рух" Винники 0:0

 "Шахтар" Червоноград - "Скала-2" Моршин

11 тур

СКК "Демня" - "Скала" Моршин 2:1

ФК "Куликів" - СКК "Демня" 2:0

ФК "Миколаїв" - ФК "Самбір" 2:0

"Скала" Моршин - "Карпати" К.Бузька 1:0

"Погонь" Львів - "Шахтар" Червоноград 0:4

"Рух" Винники - "Гірник" Соснівка 1:3


10 тур

СКК "Демня" - ФК "Опір" 4:0

"Гірник" Соснівка - ФК "Куликів" 1:2

"Шахтар" Червоноград - "Рух" Винники - 1:4

"Карпати" К.Бузька - "Погонь" Львів 1:0

ФК "Самбір" - "Скала-2"Моршин 3:1

"Карпати-ДДПУ" Д/Д - ФК "Миколаїв" 1:3

9 тур


ФК "Опір" - ФК "Куликів" 0:3

"Рух" Винники - "Карпати" К.Бузька 3:0, Голи: Макар 50', Шептицький О. 71', Дикий 75'

"Погонь" Львів - ФК "Самбір" 0:3

ФК "Миколаїв" - СКК "Демня" 1:3

"Шахтар" Червоноград - "Гірник" Соснівка 0:0

"Скала" Моршин - ФСК "Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич матч перенесено

8 тур


«Гірник» Соснівка – ФК «Опір» - 3:1

ФК «Самбір» - «Рух» (Винники) - 2:2

«Карпати» Доброгостів/Дрогобич - ФК «Погонь» (Львів) - 0:2

«Карпати» Кам.Бузька – «Шахтар» Червоноград - 1:3

ФК "Куликів" - ФК "Миколаїв"
 
Матч СКК "Демня" - "Скала-2" перенесено

7 тур


ФК "Скала-2" Моршин - ФК "Куликів" 0:4

"Погонь" Львів - СКК "Демня 1:0

ФК "Миколаїв" - ФК "Опір" Львів 3:0

"Карпати" К.Бузька - "Гірник" Соснівка 2:2

"Шахтар" Червоноград - ФК "Самбір" 1:0

"Рух" Винники - "Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич 2:0

6 тур


ФК "Опір" Львів - "Скала-2" 1:0

"Гірник" Соснівка - ФК "Миколаїв" 1:1

ФК "Куликів" - "Погонь" Львів 0:1

СКК "Демня" - "Рух" Винники 1:3

"Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич - "Шахтар" Червоноград 1:1

ФК "Самбір" - "Карпати" К.Бузька 1:4
 
5 тур

"Рух" Винники - ФК "Куликів" 3:1

"Скала-2" Моршин - ФК "Миколаїв" 2:3

"Погонь" Львів - ФК "Опір" Львів 1:0

"Шахтар" Червоноград - СКК "Демня" 1:0

"Карпати" К.Бузька - "Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич 7:0

ФК "Самбір" - "Гірник" Соснівка 3:1

4 тур

"Гірник" Соснівка - "Скала-2" матч перенесено

ФК "Опір" Львів - "Рух" Винники 0:2

ФК "Куликів" - "Шахтар" Червоноград 1:1

СКК "Демня" - "Карпати" К.Бузька 1:4

"Карпати-ДДПУ" Доброгостів / Дрогобич - ФК "Самбір" 1:1

ФК "Миколаїв" - "Погонь" Львів 2:2

3 тур

"Скала-2" Моршин - "Погонь" Львів 4:1

"Шахтар" Червоноград - ФК "Опір" Львів 2:0

"Карпати-ДДПУ" Доброгостів / Дрогобич - "Гірник" Соснівка 1:1

ФК "Самбір" - СКК "Демня" 1:1

"Карпати" К.Бузька - ФК "Куликів" 0:3

"Рух" Винники - ФК "Миколаїв" 3:0


2 тур

ФК "Опір" - "Карпати" К.Бузька 0:2

ФК "Миколаїв" - "Шахтар" Червоноград 4:1

"Гірник" Соснівка - "Погонь" Львів 4:0

ФК "Куликів" - ФК "Самбір" 2:2

СКК "Демня" - "Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич 1:0

"Скала-2" Моршин - "Рух" Винники 1:3

1 тур

СКК "Демня" - "Гірник" Соснівка 0:3

ФК "Куликів" - "Карпати-ДДПУ" Доброгостів/Дрогобич 1:0

ФК "Самбір" - ФК "Опір" 3:0

"Карпати" К.Бузька - ФК "Миколаїв" 1:2

"Рух" Винники - "Погонь" Львів 6:1

"Скала-2" Моршин - "Шахтар" Червоноград 2:1