2:0

Текстова онлайн-трансляція

90+4 Фінальний свисток. 2:0 - перемога Руху!!! hands
14:37
75 хв. Заміна в Руху. Замість Романюка виходить Дмитрух, а замість Шацьких - Фурта.
14:31
ГОООЛ!!! 2:0, 69 хв. Прекрасна трьохходівка гравців Руху завершується прострілом з лівого краю Макара на Шептицького і той завбиває другий гол у ворота Вінниці.
14:28
67 хв. Чергова масована атака Руху після якої Макар з метрів 20 перекидав воротаря, але м'яч пішов і вище воріт.
14:23
63 хв. Заміна в Руху. Шептицький замість Омельченка.
14:21
59 хв. Заміна в Руху. Замість Гурського виходить Гусаковський. Гра проходить на разі під контролем винниківської команди. Особливо гострих моментів не було.
14:07
47 хв. Хороша атака Руху завершується ударом Омельченка - вище воріт.
14:07
46 хв. Розпочався другий тайм. Замість Алієва на полі з'явився Сергеєв.
13:51
45 хв. Свисток на перерву. Перший тайм пройшов за територіальної та ігрової ініціативи Руху. 1:0.
13:46
40 хв. Макар обіграв у штрафній воротара Вінниці, той зупинив його недозволеним прийомом, але арбітр не призначив очевидний пенальті.
13:37
ГОООЛ!!! 1:0., 30 хв. Ще одна хороша атака Руху завершилась ударом Романюка, воротар перевів на кутовий. Алієв подав, а Омельченко ударом головою відкриває рахунок!
13:29
23 хв. Хороша атака Руху завершилася ударом Баглая в межах штрафної Вінниці, але прямо в руки воротаря.
13:23
18 хв. Гра переважно проходить на половині ФК Вінниця, правда особливо гострих моментів біля воріт обох команд не було.
13:08
Складу ФК Вінниця нажаль не маємо. Дані передаються по телефону від масажиста ФК "Рух" Михайла Труша.
13:05
повідомте будь-ласка склад команди ФК "Вінниця"
13:05
а можна склад суперників?
13:02
01 хв. Матч розпочався