Від пива можна реально отупіти
16.07.2013
Дослідження показали, що при вживанні 1,5 л пива (що можна порівняти з трьома келихами вина) в тиждень рівень мозкової активності знижується на 20%.

Про це повідомляє УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вчені з Іспанії провели тестування, в якому брало участь дві групи студентів з університету Сантьяго-де-Компостела, результати виявилися досить сумними. При порівнянні непитущих (перша група) і піддослідних, котрі випивали учасників (друга група) виявилося, що при вирішенні однакових завдань і питань розумова активність різна.

Після кількох тижнів вживання алкоголю студентам провели тест на реакцію, після чого була виміряна мозкова активність. За зовнішніми ознаками різниця між цими групами не спостерігалася, швидкість виконання завдань була приблизно однаковою, і реакція була цілком адекватною. Однак, прилад, що вимірює мозкову активність, зазначив перенапруження в учасників другої групи, нервова система працювала на межі. Для порівняння рівень мозкової активності у людини, яка веде тверезий спосіб життя дорівнює 18 мікровольт, в той час, як тому, хто часто випиває, доводиться напружувати нервову систему до 20 мікровольт. При періодичному вживанні пива протягом двох років спостерігається подальше підвищення активності мозку до 22 мікровольт.
Фото: http://weu.com.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar