Дієтологи пояснили, чому деякі люди не можуть схуднути навіть на дієті
18.07.2013
Лікарі-дієтологи стверджують, що не завжди кількість споживаних калорій визначає вагу людини.

На думку фахівців, причиною того, що деякі люди не можуть схуднути на будь-якій дієті, може бути харчова непереносимість.

Харчова непереносимість - це хімічна реакція організму на більшість продуктів, у тому числі на корисні для здоров'я, наприклад, сою або яєчні білки. Традиційні дієти направлені на підтримку балансу і контроль споживаних калорій.

Проте все частіше харчова непереносимість стає причиною, через яку люди не можуть схуднути. Теоретично, хімічна реакція організму залежить від особливостей людини.

Так, фахівці визначили сім продуктів, які найчастіше є причиною виникнення харчової непереносимості: глютен, соя, яйця, кукурудза, молоко, арахіс і цукор або цукрозамінник. Дієтологи також розробили спеціальний план, який дозволяє визначити, які продукти є причиною проблеми, і навчить правильно харчуватися, щоб схуднути.

План складається з трьох кроків. Перший - трансформація, згідно з яким на три тижні слід усунути з меню всі сім продуктів, які викликають реакцію. Другий - випробування - вводити в меню по одному продукту з семи і вести щоденник про своє самопочуття. Нарешті, третій крок - сталість - дотримуйтеся тільки тієї дієти, яка вам насправді підходить.

У людей, які слідували за цим планом, щонайменше, через тиждень починала зменшуватися вага і при цьому їх самопочуття поліпшувалося.

Джерело: http://korrespondent.net/
Фото: http://ye.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar