Алкоголь йде на користь творчому процесу, - вчені
30.08.2013
Дослідження довели те, про що підозрював багато хто: вживання алкоголю допомагає вирішувати проблеми творчо.

Щоб перевірити це, фахівці влаштували експеримент, де учасникам були запропоновані легкі закуски та алкогольні коктейлі, після чого їх попросили вирішити деякі головоломки. У результаті виявилося, що краще із завданням впоралися випробовувані напідпитку, повідомляє korrespondent.net.

"У поп -культурі довго вважалося, що алкоголь йде на користь творчому процесу, але до теперішнього часу це не було перевірено експериментально", - заявили дослідники. Ефект помірного алкогольного сп'яніння дозволяє більш творчо підходити до вирішення завдань. У ході експерименту половина випробуваних випила не менше 100 грамів спиртного, інша половина була твереза. Особи в сп'янінні вирішили більше завдань зі "теста віддалених асоціацій" ( Remote association test ) за менший час і були більш схильні до оригінальних рішень, що народжувалися в результаті раптового прозріння.

Учені навіть поділилися рецептом коктейлю, який пили піддослідні : учасникам змішали горілку з журавлинним соком у співвідношенні один до трьох.

У липні стало відомо, що відразу два нових дослідження вчених підтвердили розхожу в суспільстві гіпотезу: інтелектуали, тобто люди, розумніші та освіченіші більшості, схильніші до зловживання алкоголем.

Читайте також:
Коментарі
avatar