Вчені визначили вік, в якому на чоловіків навалюється щастя
31.10.2013
Нове дослідження, проведене у Великобританії, показало, в якому віці чоловіки найбільш задоволені своїм життям і оцінюють своє становище як безпечне.

Експерти з центру Crown Clinic опитали 1000 чоловіків. Виявилося, що лише в 54 роки вони відчувають впевненість і безпеку, пише Експрес, посилаючись The Telegraph.

На думку дослідників, насолоджуватися життям у молодшому віці чоловікам заважає великий фінансовий тиск і пізнє батьківство.

Згідно зі статистикою, дві третини дітей народжуються у батьків старше 30 років. Як правило, вперше чоловік стає батьком у 32 роки. Тому, саме після 54 починається справжнє життя, що дозволяє отримувати задоволення, свідчать результати опитування.

Багато ж чоловіків не вірять у те, що вийшли на рівень соціальної стабільності, поки не починають наближатися до пенсійного віку.

Прикметно, що відносно молода вікова група найчастіше відчуває невпевненість через фізичні вади, грошові проблеми і самотність.

Зокрема дослідження показало, що найбільший страх для чоловіків - побоювання щодо нездатності забезпечити собі власне житло. Високі ціни на нерухомість змушують сучасних чоловіків більшу частину життя проводити в найманому житлі.

Серед головних страхів перед старістю багато чоловіків вказували облисіння, втрату роботи, сивину, подвійне підборіддя, самотність, неможливість вийти на пенсію, погане здоров'я, проблеми із зубами, необхідність носити окуляри, розлучення, імпотенцію і бідність.
Фото: http://obozrevatel.com/

Читайте також:
Коментарі
avatar