Екран планшета можна відтворити на будь-якому предметі, - вчені (ВІДЕО)
03.11.2013
Британські студенти придумали нову комп'ютерну технологію, завдяки якій в якості дисплея планшетного комп'ютера можна використовувати будь-який об'єкт.

Джон Харді і Карл Елліс, 25-річні аспіранти з Університету Ланкастера, створили технологію під назвою UbiDisplays, яка дозволяє перетворити будь-який об'єкт на екран планшетного комп'ютера. Для створення інтерактивних мультитач-екранів на будь-яких твердих поверхнях, включаючи дверцята холодильників, спинки ліжок, двері, стіни, підлогу і навіть корпус чайника, потрібен проектор, камера глибини і ПК.

Веб-камера фіксує глибину і деталі того, що людина робить на проектованому зображенні, і відправляє дані назад в комп'ютер користувача. Потім спеціальне ПЗ у комп'ютері розшифровує, де знаходяться і що роблять пальці користувача.

Таким чином, користувач може перетворити навіть своє ліжко на високотехнологічний інтерактивний офіс і проводити в ньому весь робочий день.

В даний час пристрій знаходиться на стадії доопрацювання, оскільки поки він досить громіздке - весь набір апаратури потрібно розміщувати навпроти того об'єкта, який повинен бути трансформований у дисплей.

Хлопці намагаються створити більш мобільний варіант, зручний для використання вдома, на вулиці, у метро, ​​офісі, торгових центрах - скрізь.

Вони розраховують, що з часом весь механізм вкладеться в розміри смартфона. Свій винахід аспіранти вже представили на науково-дослідній конференції у каліфорнійській штаб-квартирі Google.

У спеціально знятому для презентації відеоролику вони продемонстрували вражаючі можливості цієї технології, яка ще нещодавно здавалася надбанням фантастичних фільмів.
http://youtu.be/df1NO7MoAUY
Джерело: http://www.expres.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar