Науковці назвали п’ять основних ознак раку
06.11.2013
Більшість людей живуть з онкологічним захворюванням, навіть не знаючи про це. Рання діагностика раку не дуже популярна у зв’язку з тим, що вона дорога. Тому вчені закликають проводити її самостійно.

Уважно прислухайтеся до свого організму, оскільки існує низка загальних симптомів, що характерні для будь-якої локалізації раку, пише zik.ua.

У боротьбі з однією з найстрашніших хвороб людства вчені виявили 5 основних розпізнавальних ознак раку.

1. Постійна слабкість. Пухлина виділяє в кров продукти своєї життєдіяльності, що викликає інтоксикацію організму – наростаючу слабкість, запаморочення і нудоту. Також на ранніх стадіях вона проростає в дрібні кровоносні судини й викликає анемію, що також стає причиною виснаження.

2. Підвищена температура. Найчастіше ранньою ознакою раку є непояснене підвищення температури тіла. Справа у тому, що пухлина пригнічує імунну систему, яка у такий спосіб реагує на постійне навантаження.

3. Швидка втрата ваги. Багато фахівців вважають це найбільш ранньою ознакою онкології. Йдеться про стрімке схуднення протягом кількох місяців. У цей період ракова пухлина змушує організм виробляти біологічно активні речовини, які порушують нормальні метаболічні процеси.

4. Зміна стану волосся та шкіри виникають через те, що пухлина порушує нормальні обмінні процеси в організмі. Наприклад, при раку печінки шкіра стає жовтою, а при раку наднирників – темною. Пухлина щитовидної провокує різке випадання волосся.

5. Хворобливі відчуття. Людина може помітити «ненормальні» відчуття, які можна назвати «хворобливістю», але не звертати на них уваги. І дарма. Багато людей пригадують, що буквально за кілька місяців або років до діагностування раку вони дійсно відчували дискомфорт у тому чи іншому органі або навіть «сторонній предмет» в організмі.
Фото: http://informing.ru/

Читайте також:
Коментарі
avatar