Нове відкриття - речі, які вкорочують наше життя
26.12.2013
Щодня в Інтернеті з’являється купа найрізноманітнішої інформації про те, що слід робити і чого не варто робити, щоб зберегти своє здоров’я, бути більш красивими і щасливішими. Нижче будуть перераховані найактуальніші речі і відкриття вчених, які розкривають очі на те, як краще влаштувати своє життя, щоб бути здоровим і прожити довгі роки.

Перше відкриття: Якщо ви сидите більше двох годин на день, то це скорочує ваше життя на два роки.

Вчені у своїх дослідженнях довели, що навіть регулярні фізичні навантаження при постійному сидінні не можуть скасувати негативний вплив тривалого сидіння на здоров’я. Крім цього, дослідження, яке було опубліковано не так давно в одному з популярних медичних видань, стверджує, що, якщо ми сидимо більше 11 годин на день, то ризик смерті зростає на 48% у найближчі три роки. Якщо ви працюєте за комп’ютером, пробуйте періодично працювати стоячи.

Друге відкриття: Зневага друзями.

В Університеті Бригама Янга в Північній Кароліні було проведено 146 досліджень, в ході яких було встановлено, що люди, яким у житті не вистачає друзів і соціальної активності помирають раніше, ніж ті, у кого багато друзів. Майте на увазі, що друзі важливі і необхідні нам для здоров’я.

Третє відкриття: Просиджування перед телевізором більше двох годин на день.

Вчені сходяться на думці, що навіть 2 години сидіння перед телевізором – це занадто багато. Кожна година, проведена перед телевізором скорочує наше життя на 21,8 хвилин.
Джерело: http://cikave.org.ua/
Фото: http://vpoltave.pl.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar