Науковці створили книгу, яка дозволить читачеві відчути емоції героїв (ВІДЕО)
03.02.2014
Дослідники Массачусетського інституту технологій створили книгу, яку можна носити на собі, дозволяючи читачеві випробувати почуття героїв книги. За допомогою поєднання різних сенсорів, книга дізнається, на якій сторінці ви читаєте, і викликає певні вібрації через спеціальний жилет.

Зміни в емоційному і фізичному стані героя провокують непомітну відповідну реакцію в жилеті, змінюючи частоту серцебиття, створюючи дивні відчуття у грудях через мішки повітряного тиску або місцеві коливання температури.

Жилет містить спеціальний пристрій, який дозволяє міняти температуру шкіри і компресійну систему, щоб передати напругу або ослаблення через повітряні подушки. Також жилет змінює вібрації, щоб відповідати настрою книги.

У книгу вбудовано 150 світлодіодів для створення навколишнього освітлення, яке змінюється залежно від дії та атмосфери в книзі.

Проект, що отримав назву "Sensory Fiction”, був розроблений Феліксом Хейбеком, Алексісом Хоупом і Джулі Лего в Медіа-лабораторії Массачусетського інституту технологій.

Як повідомляє cikave.org.ua, дослідники використовували роман "Дівчинка, яку підключили” Джеймса Тіптрі молодшого, як прототип історії для книги.


Читайте також:
Коментарі
avatar