Головна - цікавинки

Науковці створили книгу, яка дозволить читачеві відчути емоції героїв (ВІДЕО)
03.02.2014, 21:24
Дослідники Массачусетського інституту технологій створили книгу, яку можна носити на собі, дозволяючи читачеві випробувати почуття героїв книги. За допомогою поєднання різних сенсорів, книга дізнається, на якій сторінці ви читаєте, і викликає певні вібрації через спеціальний жилет.

Зміни в емоційному і фізичному стані героя провокують непомітну відповідну реакцію в жилеті, змінюючи частоту серцебиття, створюючи дивні відчуття у грудях через мішки повітряного тиску або місцеві коливання температури.

Жилет містить спеціальний пристрій, який дозволяє міняти температуру шкіри і компресійну систему, щоб передати напругу або ослаблення через повітряні подушки. Також жилет змінює вібрації, щоб відповідати настрою книги.

У книгу вбудовано 150 світлодіодів для створення навколишнього освітлення, яке змінюється залежно від дії та атмосфери в книзі.

Проект, що отримав назву "Sensory Fiction”, був розроблений Феліксом Хейбеком, Алексісом Хоупом і Джулі Лего в Медіа-лабораторії Массачусетського інституту технологій.

Як повідомляє cikave.org.ua, дослідники використовували роман "Дівчинка, яку підключили” Джеймса Тіптрі молодшого, як прототип історії для книги.

Категорія: цікавинки | Додав: admin | Теги: книга, винахід, емоції, науковці
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar