10-річна луганчанка запросто піднімає 52-кілограмову штангу
04.06.2014
10-річна Дар'я Шишанова із села Вітрогон Біловодського району Луганської області три роки займається важкою атлетикою. За цей час стала чемпіонкою України у цьому виді спорту серед дівчат і хлопців до 13 років. Шишанова запросто піднімає 52-кілограмову штангу. Сама Дар'я важить 40 кг.

"У спорт мене привела сестра Настя. На початку 2011-го спитала: "Хочеш сходить зі мною на тренування?". Зраділа, бо давно просила її про це. Коли побачила, як сестра легко піднімає 50-кілограмові штанги, захотілося і собі спробувати. Та з першого разу в мене нічого не вийшло. Вирішила почати тренуватися. Прийшла додому і спитала у мами, чи дозволить. Вона не стала заперечувати. З того часу щодня ходжу на тренування. Займаюся по 2-3 години на день", - розповіла Дар'я Шишанова інтернет-виданню Gazeta.ua.

"У школі вчуся непогано. Коли про мої тренування дізналися однокласники, обзивали мене "мужиком". Якось один із хлопців без кінця це повторював і довелося поставити його на місце. Після того ніхто не обзивається. Як тільки починають говорити щось про моє захоплення, кажу: "Не лізь. Це моє життя. Я буду робити те, що мені хочеться". Вони зразу замовкають", - розповіла дівчинка.

Шишанова вже встановила три рекорди України. В середені травня вона отримала Всеукраїнську премію "Диво-дитина". Перемогла у номінації "Найспортивніша".

"Хочу бути схожою на штангісту Катерину Дрюмову. Вона важить 63 кілограми і піднімає вдвічі важчу штангу. Тренер каже, що з моїми успіхами в мене це теж скоро вийде", - сказала вона.


Читайте також:
Коментарі
avatar