Корисні продукти, які не можна їсти на голодний шлунок
10.06.2014
Якими б не здавалися корисними продукти на перший погляд, не всі їх можна їсти натщесерце. Те, що може приносити користь організму після та між прийомами їжі, на голодний шлунок може бути дуже шкідливим.

Представляємо вам список таких продуктів:

Банани. Через високий вміст магнію, вживання бананів на голодний шлунок може призвести до порушення магнієво-кальцієвого балансу в організмі людини. Це загрожує виникненням серцево-судинних захворювань.

Апельсини. Ваш шлунок може переповнитися газами і кислотою.

Холодні напої. Вони дратують шлунок і кишечник. В результаті можуть порушитися ферментативні реакції, провокуючи появу певних хвороб.

Йогурт. При вживанні на голодний шлунок йогурт втрачає значну частину своїх корисних властивостей. Його рекомендується вживати через 2 години після їжі або перед сном. У цьому випадку він дійсно допомагає травленню.

Солодка картопля. Дубильна кислота і пектин сприяють виділенню шлункового соку, внаслідок чого людина відчуває сильний дискомфорт.

Хурма. Хурма містить велику кількість пектину і дубильної кислоти, які в ході взаємодії з шлунковим соком перетворюються в гелебобразну речовина. В результаті можливе утворення шлункового каменю.

Помідори. Для них характерні ті ж побічні ефекти, що і для хурми.

Цукор. Цукор дуже легко засвоюється. Коли цукор потрапляє в порожній шлунок, людський організм не може виділяти достатню кількість інсуліну для підтримки нормального рівня в крові. Це загрожує виникненням хвороб очей. Більш того, цукор - це кислотоутворююча їжа, здатна порушити кислотно-лужний баланс.

Часник. Алліцин, що міститься в ньому, подразнює стінки шлунка і кишківника. Це загрожує виникненням гастроспазма.

Навіть якщо ви дуже зголодніли, не поспішайте їсти абищо. Пам'ятайте про те, що не вся їжа придатна для вживання на голодний шлунок.

Джерело: http://gazeta.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar