Google Glass вже з'явилися у вільному продажі за межами США
25.06.2014
Смарт-окуляри Google Glass вперше з моменту свого дебюту офіційно надійшли в продаж за межами США. Тепер вони стали доступні і у Великобританії.

Як повідомляє ТСН, посилаючись на The Guardian, придбати Google Glass зможе будь-який житель Великобританії, який досяг 18-річного віку і має кредитну картку.

Вартість пристроїв становить 1 тисячу фунтів (близько 1,7 тисячі доларів). Але британцям, на відміну від американців потрібно буде ще доплачувати за додаткову оправу і скло 175 і 120 фунтів відповідно, тоді як для жителів США вони йдуть в комплекті до пристрою.

У США гаджет був запущений у вільний продаж у травні, однак він досі знаходиться на стадії відкритого бета-тестування. Розробники кажуть, що поки їхній пристрій недопрацьований і його чекає ще безліч покращень.

Google Glass являє собою гарнітуру у вигляді окулярів. У гаджета є камера з роздільною здатністю 5 Мп і можливістю зйомки відео з роздільною здатністю 720p. Крім того, трохи вище правого ока розташовується невеликий дисплей, еквівалентний 25-дюймовому дисплею з відстані 2,4 м.

Пристрій також має сенсорну панель, розташовану на дужці окулярів за дисплеєм. Керувати цим гаджетом можна за допомогою голосових команд, кожна з яких повинна починатися зі слів OK, Glass, і жестів.


Читайте також:
Коментарі
avatar