Собаки подовжують життя людині
18.07.2014
Літні власники собак більш активні та менше страждають від депресій, ніж звичайні люди.

Натомість власнику кішок на таку активність не здатні. Таких висновків дійшли вчені Шотландії, повідомляє Еspreso.tv, посилаючись на Apr Press.

Самі пенсіонери-власники собак, які взяли участь в опитуванні, кажуть, що почуваються молодше за свій вік.

Психолог пояснює: «Експеримент, який провели шотландські вчені, доводить, що коли людина перебуває в контакті з собакою, він почуває безпосередню любов. Жодна інша тварина не здатна дати людині стільки тепла, скільки собака, - додає експерт. – На відміну від кішок, які більш самодостатні, собака може жертвувати собою. Він вторинний для себе, якщо він живе в тісному контакті з людиною, у нього в пріоритеті господар. І якщо людина відчуває недостатність любові, собака здатний її компенсувати. А у літніх людей така ситуація не рідкість».

З іншого боку, якщо господар піклується про свого чотирилапого друга, наповнюючи для себе ці дії особливим змістом, це запускає в його душі енергію та рух любові, додає психолог.

«Таким чином, відновлюється енергетичний та життєвий баланс, літні люди дійсно відчувають радість життя та почувають себе краще», - каже експерт.


Читайте також:
Коментарі
avatar