По постах у Фейсбуці за 5 секунд можна визначити характер людини
18.07.2014
Могутність інтернету не знає кордонів. Маркетологам потрібна кожна деталь вашого життя - від вітамінів, про які ви читали на блозі сьогодні вранці, до одягу, який ви замовили на Asos пару тижнів тому. І якщо раніше, щоб зрозуміти людину, потрібно було провести кілька днів за вивченням її профілю і фотографій, то сьогодні дізнатися абсолютно все можна за кілька секунд. Усього за пару кліків ви зрозумієте, вона екстраверт, або інтроверт, добросовісна або ненадійна, хороша чи погана і ще багато чого.

Каліфорнійська start-up компанія Five створила нову технологію Five Labs, яка аналізує всі Facebook-пости за кілька секунд, а потім створює інфографіку вашої особистості на основі слів, які ви використовуєте найчастіше. Але і це не все. Далі програма порівнює результат з результатами знаменитостей і ваших Facebook-френдів і описує ваш характер в п'яти словах. Причому кожна окрема риса особистості визначається у відсотках, так що ви будете точно знати, скільки у вас тих чи інших якостей, і навіть зможете порівняти себе з улюбленою зіркою або кращими друзями.

Але з великою силою приходить велика відповідальність, тому творці технології запевняють, що їхній проект чисто пізнавальний і не має прихованих маркетингових вивертів.

Джерело: http://gazeta.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar