Дивні звуки в океані (ВІДЕО)
10.09.2014
Наша планета сповнена таємниць, які кидають виклик вченим. Загадки постійно продовжують з’являтися у вигляді дивних явищ, що дають людям привід для суперечок і роздумів. Наприклад, нез’ясоване звукове явище пронизує воду з одного кінця Тихого океану до іншого з 1991 року.

Цей звук походить не від китів, не від вібрації плаваючих суден і не від чогось, що можна було б пояснити. Це довгий ланцюг вузькосмугового звучання. Звуки різного характеру, тривалістю кілька секунд.

Найгучніші звучання були зафіксовані в 1994 році, і з тих пір гучність пішла на спад. Навесні і восени звуки стають голосніші.

Звук в цілому рівномірний на відміну від різноманітних звуків, таких як вулканічна активність або інтонація китів. Деякі вчені припускають, що це конкретний тип вулканічної діяльності. У 1996 році була висунута теорія, що це морська вода, що входить в контакт з великою кількістю лави. Тоді вчені використовували сейсмометр. Пізніше дійшли висновку, що звук виходить в південній частині Тихого океану.

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA) стверджує, що джерело даного звуку знаходиться на місці передбачуваної вулканічної сейсмічності. Однак, у той же час NOAA поки не довело подібну теорію.

Третя теорія вчених заснована на тому, що вода в течіях здатна видавати подібні звучання як, наприклад, це роблять вітряні потоки.

Поки ця таємниця буде розгадана, ще безліч теорій висунеться людьми. Може це невідомий вид морської тварини? Може геологічна аномалія чи якесь невідоме явище? За підрахунками вчених 95% світового океану взагалі не звідані людиною, тому виявити щось нове можна з великою ймовірністю.

Джерело: http://cikave.org.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar