Один з близнюків народився мертвим. Але варто було мамі лише обійняти його... Просто неймовірно! (ВІДЕО)
27.03.2015
Історія родини Огг доводить: чудеса трапляються! Багато років вони намагалися завести дітей, і ось, нарешті, коли щастя було так близько, біда постукала в двері. Кейт була дуже рада почути, що стане матір'ю близнят. На жаль, її малюки попросилися у світ передчасно, і їй довелося народжувати на шести з половиною місцях. Лікарі сказали їм з чоловіком, що дівчинка почувається добре, а ось хлопчик, на жаль, не витримав передчасних пологів. Проте ні Кейт, ні Девід, її чоловік, не здалися. Вони міцно обняли холодне тіло свого сина і щедро ділилися з ним теплом, розповідаючи про все те, що чекає його в майбутньому житті. І тут сталося диво!

До цих пір навіть найдосвідченіші лікарі не можуть пояснити, яким чином мертва дитина раптом зробила вдих і повернулася до життя. Фахівці тільки руками розводять - чудо не піддається розумінню! А сім'я Огг, в якій через пару рочків народився ще один прекрасний малюк, живе і процвітає.

Цей випадок повністю і беззастережно доводить те, що чудеса все-таки трапляються! А як вважаєш ти? Поділися відео з іншими, дізнайся їхню думку з цього приводу!

Джерело: http://videoboom.cc/

Читайте також:
Коментарі
avatar