Як позбутися настирливих мух
15.04.2015
Мухи створюють багато проблем в будинку. Вони, звичайно, не кусають людей, але є рознощиками різних шкідливих мікроорганізмів. Ми пропонуємо нешкідливий, але дуже ефективний спосіб, який допоможе позбутися від мух в будинку. На відміну від магазинних засобів він є не шкідливим, як для мух, так і для людей. Для того щоб позбутися від мух, не потрібно багато витрат і часу.

Вам знадобляться:

- прозорий целофановий пакет;
- 4 монетки (за бажанням);
- вода;
- мотузка.

Спосіб використання:

Заповніть пакет наполовину водою, за бажанням киньте туди монетки, зав'яжіть пакет мотузкою і підвісьте в потрібному місці. Якщо двері в будинок влітку часто відкриті, то можна підвісити прямо перед входом. Також можна на балконі повісити і тримати вікно відкритим.

Багато людей, які випробували цей метод, кажуть, що він працює. Одні вважають, що вода в пакеті відбиває світло і нагадує павутину, яку мухи намагаються уникати. А монетки нагадують мухам хижаків. Інші вважають, що, пролітаючи повз пакети з водою, мухи бачать простір кімнати сильно спотвореним, так як у них складна і незвичайна будова органів зору. Спотворення форм і рухів, які створює у відображенні вода, відлякують мух, і вони залишають приміщення. Наукового пояснення цьому факту поки немає.

Візьміть на замітку цей метод позбавлення від мух. Ним користуються в багатьох країнах світу. Він безпечний і не вимагає великих витрат.

Джерело: http://takprosto.cc/

Читайте також:
Коментарі
avatar