У Бермудському трикутнику з'явився корабель, який зник 90 років тому
13.06.2015
Вранці 18 травня 2015 берегова охорона Куби повідомила, що виявила судно без екіпажу.

Передбачається, що цей корабель є SS. Cotopaxi, який безслідно зник у водах Бермудського трикутника ще в грудні 1925 року.

Влада Куби зафіксувала цей корабель ще 16 травня 2015 року, коли він раптово з'явився в зоні, забороненій для навігації, на захід від Гавани.

Після численних невдалих спроб зв'язатися з екіпажем були мобілізовані три патрульні катери для перехоплення таємничого судна.

Коли патрульні катери досягли району прицілювання, то їх екіпажі були вельми здивовані тим, що судно дуже старе, побудоване 100 років тому і зареєстровано, як Cotopaxi. До того ж цей корабель досить знаменитий, так як є легендою Бермудського трикутника.

На борту корабля нікого не було, а його інтер'єр виглядав так, як якби він був покинутий протягом десятиліть. Все свідчить про те, що це, швидше за все і є той самий СС. «Котопаксі», таємниче зниклий в 1925 році.

При детальному огляді судна був виявлений щоденник капітана, який на той час служив в Clinchfield Navigation Company, що належела СС Котопаксі.

Журнал не дав ніяких підказок про те, що насправді сталося з кораблем 90 років тому. Кубинський експерт Родольфо Крус Сальвадор вважає, що бортовий журнал є справжнім. Цей документ містить цінні відомості про повсякденне життя екіпажу, а так само повідомляє про багато цікавих деталях, зареєстрованих до дати зникнення корабля, яке відбулося 1 грудня 1925.

29 листопада 1925 СС. Котопаксі покинув порт Чарльстон в Південній Кароліні, щоб відправитися в Гавану. На борту судна був екіпаж, що складається з 32 моряків, якими командував капітан Майєр. Корабель повинен був доставити в столицю Куби 2.340 тонн вугілля.

Через два дні після відправки корабель зникає і про нього нічого не було чутно протягом подальших 90 років. Віце-Президент Ради Міністрів, генерал Абелардо Коломе заявив, що кубинська влада проведе розслідування і постарається розкрити таємницю, яка оточує зникнення і появу таємничого корабля.

Бермудський трикутник охоплює область між Майамі, Пуерто-Ріко і Бермудами. Відомо, що в цьому районі пропали при загадкових обставинах десятки кораблів і літаків. Багато вчених і уфологи вважають винуватцями цих численних зникнень різні надприродні явища, аж до підступності прибульців. Проте, не дивлячись на популярність цих дивних теорій, більшість учених не визнають аномалії Бермудського трикутника, а вказують на людські помилки і різні природні явища.

Тим не менш, поява таємничого СС. Котопаксі викликало великий інтерес в науковому співтоваристві і напевно спонукатиме деяких експертів переглянути свої позиції з цього питання.

Джерело: http://zagopod.com/

Читайте також:
Коментарі
avatar