«Я знаю, хто вбив мене»... Цей 3-річний хлопчик зумів знайти свого вбивцю через ціле життя!
17.06.2015
Цей трирічний хлопчик і виріс в районі Голанських висот, які є спірною територією між Сирією та Ізраїлем. У свої три роки хлопчик кмітливий і розвинений, вже вміє добре говорити і ясно викладати свої думки. Однак ті речі, про які він розповідав, повалили його батьків в шок. Як виявилося, хлопчик пам'ятає своє минуле життя! Більше того, він також пам'ятає обставини смерті попереднього «хоронителя» його душі.

Хлопчика часто мучило одне й те саме видіння, в якому відбувалася страшна сварка, що приводила до удару сокирою по голові. Батьки спершу не надали особливого значення словам сина, проте його розповіді вражали такою реалістичністю, що батько з матір'ю вирішили поділитися цією новиною на раді свого селища.

Розказане хлопчиком викликало велике пожвавлення серед представників народності друзів, які проживають у цьому регіоні. Друзи вірять у переселення душ. За їхніми повір'ями, родимі плями вказують на обставини смерті в минулому житті. Хлопчик же народився з характерним довгастим плямою на голові, і цей факт допоміг дорослим швидше повірити в його неймовірні розповіді.

Бажаючи перевірити сказане, група місцевих жителів на чолі зі старійшинами вирушила в зазначене хлопчиком селище. Там хлопчик зумів впізнати будинок, де жив в минулому житті, а також згадав ім'я людини, якій належала його душа. Названий чоловік дійсно проживав у вказаному місці і пропав безвісти чотири роки тому.

Хлопчик зумів згадати також ім'я вбивці і попрямував прямо до його будинку. «Я пам'ятаю як ти мене вбив, - заявив хлопчик злочинцеві. - Ми побилися, і ти вдарив мене сокирою». Вбивця побілів як полотно, але своєї провини не визнав.

Тоді хлопчина вказав місце поховання тіла у купі каміння. Там дійсно виявили останки людини з раною на черепі. Травма була розташовувана на тому ж місці, де і родима пляма хлопчика.

Під вантажем доказів вбивця змушений був визнати свою провину. А хлопчика з тих пір перестали мучити спогади з минулого життя.

Цей факт розглядався багатьма вченими, як доказ переселення душ після смерті. Розказана історія знайшла відображення в гучній книзі німецького терапевта Трутца Хардо «Діти, які жили раніше: реінкарнація сьогодні».

Джерело: http://ofigenno.cc/

Читайте також:
Коментарі
avatar