Ця собака залишилася відданою своєму господареві навіть після його смерті
02.07.2015
Смерть господаря - це важкий день в житті будь-якої собаки. Однак деякі вихованці переживають втрату особливо гостро. Якщо господар був для чотириногого цілим світом, то після його втрати собака не знає чим заповнити порожнечу і намагається залишатися якомога ближче до покійного друга. Такий випадок стався в одному із сербських міст з німецькою вівчаркою. Після втрати господаря вона залишилася вартувати його спокій на могилі.

Працівники кладовища розповідають, що віддана супутниця щодня приходила на могилу, відлучаючись звідти тільки для пошуку їжі. А з настанням поганої погоди собака облаштувала собі невелику притулок прямо у надгробного пам'ятника.

Її неодноразово хотіли забрати з кладовища, однак вівчарка впиралася всіма силами і неодмінно поверталася до місця спокою свого господаря. З часом працівники кладовища залишили спроби віднадити собаку від могили. Вівчарка стала своєрідним символом любові і відданості, на які тільки здатна тварина.

Ця неймовірна історія зайвий раз доводить, якими відданими можуть бути собаки по відношенню до своїх господарів. Якщо ти розчулився, читаючи ці рядки, то неодмінно поділися ними зі своїми друзями.

Джерело: http://ofigenno.cc/

Читайте також:
Коментарі
avatar