Чому американці перестали літати на Місяць? (ВІДЕО)
31.07.2015
Чому американці перестали літати на Місяць? З цим питання пов'язана маса обставин, які треба розглядати послідовно. Потрібно зауважити, що росіяни так само розробляли місячну програму, яка була згорнута настільки ж різко, як і американська. Причини настільки швидкої втрати інтересу до стратегічно важливого об'єкту обумовлені досить загадковими обставинами.

Щоб більш детально розібратися в питанні, чому американці перестали літати на Місяць, потрібно трохи торкнутися історії освоєння Місяця. Місячна гонка для двох наддержав стала черговою війною за перевагу в світі.

У той час пріоритет дослідження космосу міцно закріпився за СРСР. У НАСА розуміли, що такий серйозний відрив від союзу їм вже не скоротити на прямій дистанції, тому потрібний якийсь прорив який раз і назавжди закріпить перевагу американців в освоєнні космосу. Таким проектом стала місячна програма над розробкою якої протягом 8 років працювало майже 400 000 співробітників, а витрати склали 110 мільярдів доларів.

Основною ланкою американського проекту став Вернер фон Браун, що працював ще під час ІІ Світової війни на Адольфа Гітлера і створив відому «Фау 2». У радянських же КБ над розробкою носія, завданням якого було доставити космонавтів на Місяць, трудилися В. Н. Челомей і С. П. Корольов.

На відміну від американців у місячній гонці радянський союз переслідували одні невдачі. Росіяни ніяк не могли створити досить потужний носій. Після смерті С. П. Корольова, що був серцем вітчизняного проекту ситуація ще більше ускладнилася. СРСР віддав всі сили на освоєння космосу, на місячну програму їх просто не вистачило.

В американців було все навпаки. Вернеру фон Брауну вдалося створити носій, розміри якого були настільки значні, що доставити його по суші було просто неможливо, тому на космодром привезли його по воді. Двигун «Сатурна» був потужністю 180 мільйонів кінських сил. При його запуску в навколишніх будівлях вибило шибки і обсипалися стелі.

Всього перед першою посадкою на Місяць було запущено 10 «Аполлонів».

• «Аполлон 7» в жовтні 1968 року вперше виходить на навколоземну орбіту.
• «Аполлон 8» у грудні 1968 з пілотами облітає по орбіті Місяць.
• У березні 1969 року «Аполлон 9» проводить випробування місячного модуля в космосі.
• У травні 1969 року «Аполлон 10» репетирує примісячнення, опускаючись на 15-кілометрову висоту від поверхні Місяця.
• 2 липня 1969 «Аполлон 11» вперше доставив екіпаж на поверхню Місяця.

Після цього ще було 6 експедицій з висадкою на Місяць, а в кінці 1972 року американська місячна програма була закрита. Слідом за нею програму закриває і СРСР, так і не діставшись до поверхні Місяця. З тих пір на Місяць більше ніхто не літав. Що послужило причиною, яка спровокувала росіян і американців до закриття багатомільярдних програм? Чому американці перестали літати на Місяць?

Звичайно, можна припустити, що росіяни втратили інтерес до вже освоюваної території, але американців зрозуміти ніяк не можна. Причина в дорожнечі програми надумана, оскільки до того часу основна частина грошей на створення стартових майданчиків і ракет вже була витрачена. Космонавти були навчені. Вартість одного запуску на Місяць була не дорожче одного військового бомбардувальника. Чому зараз, коли технології зробили крок так далеко, польоти не поновлюються? Видно справа в чомусь більш значному.

Про дивні аномалії присутніх на Місяці знали і росіяни й американці. Десятки астрономів по всьому світу заявляли, що на Місяці відбуваються дивні речі. Періодично з'являються яскраві спалахи різних кольорів, довжини і напрямків. По поверхні переміщаються загадкові тіні. Періодично з Місяця на її орбіту виходять незрозумілі точки величезних розмірів, що світяться, облітають за секунди по хорді частини орбіти Місяця і здійснюють посадку.

Ще професор Пулковської обсерваторії Н. А. Козирєв в 1958 році повідомляв про те, що протягом двох годин він спостерігав в телескоп як величезне червоне хмара над кратером «Альфонс» закрила його центральну частину. Що це було таке, він пояснити не міг.

У 1965 році в США спеціально для дослідження місячних феноменів було створено ціле наукове товариство висококваліфікованих фахівців. За роки активного вивчення Місяця була зафіксована величезна маса непояснених явищ.

У зв'язку з цим в 1968 році з'явився цілий документ іменований «Хронологічний каталог повідомлень про місячні події». У ньому значилося 579 непояснених феноменів, серед яких виділяли: світні об'єкти, кольорові траншеї, що подовжуються з швидкість 6 км за годину, гігантські куполи, які міняють колір, геометричні фігури, зникаючі кратери і т.д.

Не росіяни, не американці не хотіли програти місячну гонку, тому на такі дрібниці ніхто уваги не звертав. Вирішили полетіти, а там вже своїми очима побачити, що, або хто, знаходиться на Місяці. Так чому ж в результаті американці перестали літати на Місяць?

Коли американці вперше полетіли до Місяця з метою висадки, мільйони радіоаматорів по всьому світу стежили за трансляціями зв'язку астронавтів з Хьюстоном. Саме тоді з'явилися перші підозри, що астронавти чогось не договорюють. І це було правдою. Радіоаматорам зі Швейцарії та Австралії вдалося на інших частотах зловити переговори астронавтів відразу після їх примісячення. Говорили вони про дивні речі.

Тільки через 10 років один з творців радіоапаратури для місячної програми Моріс Шатлен зізнався, що він був присутній на тому сеансі зв'язку і особисто чув, як Нейл Армстронг повідомляв про три дивні об'єкти неподалік від «Аполлона».

Далі Едвін Олдрін веде мову про якісь кам'яні блоки неподалік від посадкового модуля. Деякі з них випромінюють невелике практично безбарвне світіння зовні, а деякі всередині.

Офіційно коментувати цю передачу відмовилися як в НАСА, так і самі космонавти. Проте пізніше командир «Аполлона 11» обмовився, що на Місяці вони дещо бачили, але розповісти не можуть через підписку про нерозголошення.

Коли місячна гонка була згорнута, в НАСА зізналися, що, принаймні, 25 астронавтів були свідками присутності НЛО під час експедицій.

Є свідчення, зафіксовані з Земних обсерваторій, як «Аполлон 12» супроводжували два НЛО, перемигуючись вогнями. Один слідував перед шатлом, другий позаду.

Взагалі всі факти говорять про те, що американці прекрасно знали, що на Місяці є щось незвичайне і схоже однією з цілей експедиції було з'ясувати, що це таке.

Наступні експедиції «Аполлонов» виявили чимало цікавого. Це і дивні об'єкти над Місяцем, які їм вдалося зняти, і загадкові сліди на поверхні, як здалося астронавтам залишені якимсь транспортним засобом, і гігантські валуни, самі собою викочувані з кратерів. Це і щось схоже на машини неподалік від місця посадки модуля, а також каньйони, вистелені великими кам'яними блоками, ями з прямими кутами, що виключають кратерне походження.

Таких дивацтв на Місяці предостатньо. Всі ці незрозумілі феномени дають можливість припустити, що на Місяці коли-небудь було, або навіть ще є розумне життя. Адже ми не знаємо, що знаходиться під його поверхнею, і що за дивні об'єкти пересуваються над ним.

21 березня 1996 НАСА заявляє, що є серйозні підстави вважати, що на Місяці присутні чужі штучні споруди та об'єкти. На питання, чому НАСА це так довго приховувало від громадськості, було отримано наступну відповідь.

"20 років тому було важко передбачити, як відреагують люди на повідомлення про те, що на Місяці хтось був, або є і зараз. Крім того були й інші причини не відносяться до НАСА."

Однак навіть після такої заяви гриф секретності не зник. Так, кожен громадянин отримав можливість подивитися загадкові знімки, тільки для запиту йому необхідно знати номер фотографії, а дізнатися його як ви розумієте ніде. Та й фотографій в архіві зберігаються мільйони, і запит на кожну коштує не дешево.

У підсумку виходить, можливість дізнатися правду є, тільки скористатися нею не вийде. А якщо навіть вам вдасться хоч, щось отримати - невідомо, чи буде це оригіналом. Багато фотографій були піддані ретушуванню і найцікавіше з них прибрано. У цьому зізнавалися самі працівники фотолабораторій НАСА, стверджуючи, що до публікацій з фото забиралося все «зайве» за наказом начальства.

Навіщо приховують правду від громадськості? Таке питання задають багато. Відповідь проста. Виявлення позаземного розуму обіцяє контакт і можливість отримання стратегічно важливої ​​інформації, про технології, зброю і енергоресурсах. Тільки от, схоже, розрахунки двох провідних понад держав виявилися помилковими. Чомусь уже протягом 30 років людство не повертається на поверхню постійної нашого супутника Місяця.

Кінець американської місячної програми цікаво прокоментував її «мозок» - Вернер фон Браун:

"На Місяці є позаземні сили, які набагато потужніші, ніж ми можемо припустити, але я не маю права говорити про подробиці".

В одній з особистих бесід Нейл Армстронг поділився не менш цікавою інформацією:

"Не можу входити в деталі, скажу лише тільки - їхні кораблі значно перевершують наші і розмірами і технологіями. Нам дали зрозуміти, що місце зайняте. Після цього ми 20 років мовчали про польоти на Місяць".

У світлі таких заяв стає чітко зрозуміло, чому американці перестали літати на Місяць.

https://youtu.be/l-65hNmAVLs

Читайте також:
Коментарі
avatar