Сенсаційне відкриття: 12-метрові скелети гігантів знайдені в Перу
31.07.2015

Різні гіпотези про те, що до людей на Землі жили інші цивілізації існували давно, але шокуючі знахідки, які були зроблені останнім часом змушують в прямому сенсі переглянути всю офіційно визнану історію людства.

Все почалося в ХХ столітті, коли до важкодоступних районів Латинської Америки дісталися західні археологи. Тоді 28 червня 1914 на розкопках древніх будівель в горах Перу був виявлений скелет довжиною в 11,7 метра. Крім скелета, також було знайдено послання, яке містило застереження про неприпустимість занепокоєння стародавнього покійного, яке може привести до страшних війн. Чи варто нагадувати, що рівно через місяць почалася Перша Світова Війна.

Ну а далі подібні знахідки з'явилися по всьому світу. Справедливості заради, варто відзначити, що далеко не всі вони привели до воєн і катаклізмів. Так, наприклад, в 1930 році в Австралії були знайдені відбитки людських ступень просто неймовірних розмірів - від 71 до 83. Зростання «людини» при таких пропорціях повинен становити не менше 4 метрів 10 сантиметрів.

Аналогічне відкриття було зроблено і в Австралії (1985 рік) - скам'янілий людський зуб висотою 68 мм і шириною в 43 мм. Кращі дантисти і хірурги підтвердили, що володар зуба такого розміру повинен був бути не нижче 8 метрів.

Також, дуже цікавим є те, що існування на Землі гігантів не заперечується навіть Біблією, в якій велетнів прямо називають прабатьками людства. Аналогічні згадки існують практично у всіх стародавніх релігіях, як наприклад у давньогрецьких міфах про атлантів, які тримають небо, або древньоскандінавских велетнів.

Ну і наостанок згадаємо знамениту фразу Лінкольна (16 президент США): «Ніагарським водоспадом в давнину насолоджувалися померлі гіганти, чиї останки поховані під Американськими пагорбами, а тепер милуватися прийшла наша черга...»

Джерело: http://dictat.net/

Читайте також:
Коментарі
avatar