Хлопець врятував кита від вірної загибелі. Але найнесподіваніше сталося потім... (ВІДЕО)
20.08.2015
Ця неймовірна історія мала місце 4 роки тому в морі Кортеса. Член товариства із захисту китів і аквалангіст Гершвін Коломб спокійно плавав під під вітрилами разом зі своєю родиною, як раптом неподалік вони помітили щось дуже схоже на мертвого кита. Однак незабаром з'ясувалося, що молодий горбатий кит був ще живий. Він просто настільки заплутався в риболовецькій мережі, що практично не міг дихати.

Природно, люди тут же приступили до його порятунку, оскільки часу було зовсім обмаль. Битва за життя кита тривала кілька годин. Мало того, що це було дуже стомлююче, так ще і дуже небезпечне заняття! Адже цей молодий кит був дуже наляканий, і не розумів, що з ним відбувається. Але це не зупинило Гершвіна. Він, ризикуючи власним життям, підплив до величезної тварини і почав звичайним ножем зрізати мережу з його плавців.

Через досить тривалий час кит все ж опинився на волі. Ось тут і сталося найцікавіше! Те, що влаштував молодий горбач своїм рятівникам, вони не забудуть до кінця свого життя! Це було просто фантастичне видовище!

Джерело: http://vmirechudes.com/

Читайте також:
Коментарі
avatar