Всесвітній потоп розпочнеться швидше, ніж очікувалося
28.08.2015

Рівень Світового океану зростає і тому всесвітній потоп може початися набагато раніше, ніж це було передбачено раніше.

Вчені стверджують, що рівень вод Світового океану значно збільшився, тому всесвітній потоп може статися набагато раніше, ніж передбачалося.

Представники NASA повідомляють, що рівень вод Світового океану з кожним роком збільшується все швидше, що може призвести до великої катастрофи на Землі – всесвітнього потопу. якщо так і далі буде тривати, то всесвітній потоп почнеться швидше, ніж очікували вчені.

Така ситуація виникає внаслідок того, що нагріта вода сильно збільшується в об'ємі, а також на дане явище впливає і масове танення льодовиків з-за глобального потепління, яким стурбовані багато наукових співробітників. Зараз за допомогою супутників вчені отримали інформацію про те, що рівень вод щорічно підвищується на 1,9 міліметра.

Як було відомо раніше, нещодавно відкололася велика частина гренландського льодовика Якобсхавн, і це теж вплинуло на збільшення води, оскільки частина льодовика близько 12 квадратних кілометрів розкололася і розтанула в океані на різних глибинах.

За розрахунками учених, рівень води Світового океану вже в наступному столітті зросте на 6,4 см, що насторожує фахівців в даній області і, на їхню думку, загрожує катастрофою, яка наближається все швидше, для всього людства.

Джерело: https://ukr.media/

Читайте також:
Коментарі
avatar