У витягнутих черепах, знайдених в Перу, виявили позаземну ДНК
09.10.2015

Черепа подовженої форми були виявлені на розкопках в провінції Паракас (Перу) в 1949 році. З тих пір вчені всього світу намагалися розгадати, чому ці «людські» останки мають таку форму.

Світло на відкриття пролило щойно завершені дослідження ДНК, які проводили фахівці з Дюкського університету США. У результаті всебічного і глибокого аналізу черепів, було виявлено, що власники цих останків не належали до людей, а також, ні до одного виду, що живе на нашій планеті. Крім цього, ДНК, що міститься в подовжених черепах не збігається ні з одним записом з генетичного банку.

Порівняння подовжених черепів, знайдені в Перу, з черепами сучасних людей показує, що об'єм подовжених черепів на чверть більший, що свідчить про значно більший розмірі мозку, і, як наслідок - про більші розумові здібності, у їхніх власників. Вага їх також більша в середньому на 50%. Також, ці подовжені черепи складаються з 2 черепних пластин (передньої і задньої), що робить їх значно міцнішішими за людські, які складаються з трьох пластин.

Повністю аналогічні витягнуті черепи були виявлені і в Єгипті. Вони були у фараонів - представників перших правлячих єгипетських династій, до яких відноситься максимальний розквіт цивілізації Єгипту, будівництво найбільших пірамід і Сфінкса.

У результаті цього відкриття, у вчених не залишилося іншого вибору, як визнати той факт, що дані черепи мають позаземної характер, або ж, їх володарі заселяли нашу планету до людей. У кожному разі, офіційній науці доводиться переглядати всі відомі нині погляди на історію людства.

Джерело: http://dictat.net/

Читайте також:
Коментарі
avatar