Під землею виявлений Гігантський Океан, який в три рази більше всіх океанів на Землі
29.12.2015

Дослідники знайшли величезний резервуар води під мантією Землі, на глибині близько 600 км. Його розміри настільки величезні, що цією водою можна заповнити три рази всі океани на Землі які ми знаємо.

Автор дослідження, Грем Пірсон, співробітник університету Альберти в Канаді, сказав «одна з причин того, що Земля - це динамічна планета з наявністю води всередині неї».

Після багатьох десятиліть теоретичних обговорень, вчені повідомляють, що вони нарешті знайшли Великий Океан під мантією Землі.

Ця дивовижна Знахідка говорить про те, що на поверхню вода надходить з надр планети у складі комплексного кругообігу води, витісняючи домінуючу теорію, що вода була принесена на Землю крижаними кометами мільйон років тому.

Тепер дослідники вважають, що вода на поверхні Землі могла з'явитися з надр планети і управляє на поверхні геологічної активністю.

Після численних досліджень, вчені заявили, що знайшли гігантський резервуар води в перехідній зоні між верхніми і нижніми шарами мантії, в області, Яка лежить десь між 400 і 660 км нижче поверхні землі.

Як відомо, вода займає більшу частину поверхні нашої планети, яка парадоксальним чином називається Земля. Хоча порівняно із земною масою, глибина океанів являє собою лише тонкий шар, схожий на шкірку від цибулі, ми тепер дізналися, що присутність дорогоцінної рідини не обмежується видимою поверхнею.

По суті, на глибині сотень кілометрів під землею, існують величезні обсяги води, що є фундаментальним значенням для розуміння геологічної динаміки планети.


Читайте також:
Коментарі
avatar