Інопланетне вторгнення: Про що мовчить «Зона 51»
15.01.2016

Що може бути краще для світового панування, ніж володіння секретними технологіями - і це розуміє кожен диктатор. Зона 51 зберігає в собі набагато більшу кількість секретів, ніж прийнято вважати і приховує таємницю, яку уряди багатьох країн не хотіли б афішувати.

Військова база в пустелі Невада, стала культовим місцем для жителів Землі, адже за численними конспірологічними теоріями, саме там зберігаються інопланетні кораблі і навіть тіла прибульців. Але нас цікавлять тільки факти, так що досліджуємо все по порядку.

Офіційна версія полягає в тому, що «Зона 51» - це база військових, розташована в штаті Невада, всього в 133 км від Лас Вегаса. Займається ця структура розробкою новітнього літального озброєння і повітряних бойових систем (наприклад, літак-невидимка «Стелс» був розроблений саме в «Зоні 51»). Велика частина території бази знаходиться під землею, поширюючись на кілька сотень метрів углиб нашої планети.

За неофіційною теорією - це місце, де зберігаються і вивчаються інопланетні матеріали, на основі яких і розробляються новітні зразки військової техніки. І можна було б списати все на вигадки божевільних, якби не заяви дуже високопоставлених армійських чинів, відносно того, що люди навіть не припускають більшої частини того, що відбувається в надрах цієї військової бази. Для початку заглибимося в історію, щоб зрозуміти з чого все це почалося.

Розуельський інцидент з непізнаним літаючим об'єктом. У липні 1947 року в районі міста Розуелл (штат Нью-Мексико, США) сталася катастрофа невпізнаного літального апарату. За офіційною версією тоді впав секретний метеозонд, що носить ім'я програми «Могул». Але свідки події заявляли і по сьогоднішній день заявляють абсолютно іншу версію. Нібито літнім днем ​​47-року на Землю впав інопланетний корабель, який разом з екіпажем гуманоїдів і захопили американські військові. А федеральні агенти провели масштабну програму залякування місцевих жителів з метою недопущення витоку інформації.

І ось в 2014 році, Бойд Бушман, який працював інженером корпорації Lockheed Martin, що займається космічними розробками, перед смертю дав сенсаційне інтерв'ю з докладним описом того, що він особисто бачив у «Зоні 51». А бачив він там ніщо інше, як справжніх інопланетян - істот зростом не більше 50 сантиметрів з видовженими пальцями на руках і ногами з перетинками. За його словами, 18 таких прибульців працюють у змові з урядом, спілкуючись з людьми виключно за допомогою телепатії. До землі вони добираються за 45 років на літаючих тарілках діаметром одинадцять метрів, а їх тривалість життя становить близько 200 людських років. Саме з цими істотами і пропрацював Бушман протягом 40 років, зробивши навіть фотографії, частину з яких надав пресі.

І це не єдиний випадок. Один з колишніх керівників секретного підрозділу ФБР, що побажав зберегти в таємниці своє ім'я, зробив ще більш сенсаційну заяву. Він визнав, що останні 50 років американські організації активно співпрацюють і отримують взаємну вигоду від таємного спілкування з інопланетянами. Цей же чиновник стверджує, що більшість технічних новинок останнього часу людство отримало виключно завдяки міжпланетному альянсу!

Так що наступного разу включивши свій айфон, добре подумайте, кому ви зобов'язані такою технічною новинкою ...

Джерело: http://dictat.net/

Читайте також:
Коментарі
avatar