Наука про святі мощі
04.02.2016

20 років тому радянські вчені, які досліджували велику кількість останків святих угодників Києво-Печерської лаври, несподівано «відкрили» таємницю феномену нетлінності: виявилося, що в мощах містяться високоочищені масла, які не мають ні жирних кислот, ні неорганічних фосфатів, які сприяють процесам розкладання.

Однак у той атеїстичний час таку сенсацію боялися надати широкому розголосу. І тільки нещодавно вдалося отримати незаперечні документальні свідчення з рук однієї киянки, дочки кандидата біологічних наук Таміли Решетниковой (нині покійної). У 80-ті роки минулого століття Таміла Решетникова працювала в складі державної комісії з дослідження мощей, сотнями років покоїлися у Лаврі.

Мощі проти радіації

У своїй праці «Сучасні дослідження феномену святих мощей» кандидат біологічних наук Таміла Решетникова детально описала біофізико-хімічну природу останків печерських подвижників та їх вплив на живі об'єкти: «Об'єктами досліджень були насіння і семи-дев'ятиденні паростки пшениці сорту Миронівська-808.

Вміст хімічних елементів в насінні визначали методом полум'яної фотометрії на атомно-абсорбційних спектрометрах «Сатурн» (СРСР) і «АА-1» (НДР). Похибка приладів за стандартами становила 1-2 відсотки, число варіантів в пробірках - від 5 до 10. Помилка досліджень не перевищувала 3 відсотка при рівні ймовірності 0,950-0,997 ... У всіх випадках, незалежно від тривалості тимчасової експозиції, ефект був один: насіння, побувавши біля мощей, відрізнялися підвищеними на 15-20 відсотків сходами і прискореним розвитком...

Результати хімічних аналізів показали, що навіть після короткочасного перебування біля мощей в сухому насінні змінюється склад деяких хімічних елементів. Так, наприклад, під впливом мощей святого Агапіта-цілителя кількість цинку (шкідливого для рослини) зменшилася на 18 відсотків, а кальцію і калію - збільшилася на 11 і 4 відповідно... Можна припустити, що першопричиною виявлених змін в насінні є процеси трансмутації, тобто взаємоперетворення атомів одних хімічних елементів в інші».

Але найбільше Решетнікову вразило інше: «благословенні» зерна, на відміну від звичайних, успішно витримали опромінення і навіть дали прибавку в зеленій біомасі.

Наступний експеримент був проведений біля мощей Никона Великого: стрілка дозиметра ДП-5В, раніше показала 120 мікрорентген (такою була середня радіація в Києві в травні 1986 року), після молитовного звернення до преподобного різко зменшилася на 50 рентген! Вчені були настільки шоковані, що беззастережно повірили в силу Святого Духа. Саме тоді вони зробили унікальне відкриття: енергетична сила, що виходить від преподобних подвижників, «впливає на живі організми на ядерному рівні організації матерії»...

Вони ... живі!

На думку багатьох експертів, які працювали разом з Тамілою Решетниковою, останки святих подвижників володіють надприродними властивостями: спонтанною самостерілізацією, відсутністю гемолітичних (хвороботворних) бактерій, дуже шкідливих як для живого організму, так і для мощей.

Після проведення медекспертизи вчені визначили, що святі мощі є джерелом невідомої науці енергії. Поряд з відсутністю процесів гниття був встановлений факт сильного висихання тканин. На відміну від смердючих єгипетських мумій, пахучі останки печерських подвижників не містили в собі ніяких антисептиків: їх тисячолітнє збереження було обумовлено не методами бальзамування (в Православ'ї це заборонено), а особливою ​​структурованістю організму, що дозволяло воді безперешкодно випаровуватися через мембрани клітин навіть після повного припинення обміну речовин, тобто після смерті.

Але й це ще не все: виявляється, довге перебування святих у молитовному стані так сильно впливає на тілесні атоми, що вони навіть після смерті організму залишаються постійними ретрансляторами позаземного енергетичного потоку, що впливає на все навколишнє з космосу.

Зафіксувавши на фотоплівці енергопотоки, що випромінюються під час молитви людини, вчені висунули цікаву версію: якщо в енергоканал зв'язку між святими мощами та космосом (читай - Богом) вливається енергія молитви живої людини, то це призводить до її посилення, тобто до зцілення, або іншому доброчинному впливу на людей. Таким чином, чим сильніша віра тим ефективніше буде результат.

Дивує ще один факт, що не піддається поясненню з наукової точки зору: тіла священномучеників збереглися набагато краще, ніж тіла інших святих, які померли природною смертю. Але найбільше вражають результати аналізів, отриманих ще в грудні 1988 року під час хімічного аналізу мощей, узятих з чаш з мироточивими главами, які мовою вчених іменувалися «зразками №4, №9 та №20». Саме тоді трьох світила медицини - професори Бобрик та Концевич разом з лауреатом премії імені академіка Палладіна професором Хмелевським склали унікальний звіт, в якому чорним по білому було написано: «Хімічний аналіз зразків був виконаний в лабораторії кафедри біохімії Київського медінституту. Результати аналізу показали: всі зразки є високоочищеними маслами, що не містять в собі вищих жирних кислот, що підтверджується відсутністю реакції етерифікації та метілованія... У зразках не виявлені неорганічні фосфати та іони амонію, що свідчить про відсутність процесів розпаду органічних речовин... Дослідженнями встановлено, що зразок №20 має 20 мг білка в 100 мл, зразок №9 - 13 мг, а зразок №4 - 70 мг. Даний показник притаманний тільки живому організму...».

Джерело: http://pravme.ru/

Читайте також:
Коментарі
avatar