Майже у 90% людей змінився знак зодіаку, - NASA
21.09.2016

Вчені NASA повідомили про зміну у 86% людей знака зодіаку. Науковці нагадали, що положення сузір'їв щодо екліптики Сонця постійно змінюється через прецесії, в результаті чого календарні дати звичних знаків Гороскопа трохи зсунулися. Стаття була опублікували на освітньому порталі агентства NASA Space Place. У ній розповідається про зміну положення зірок на сучасному небі, ише НВ.

Структура зодіаку, якою ми зараз користуємося, була створена ще в Стародавньому Вавилоні, – зазначає астроном Парке Канкл.

За його словами, через 3 тисячі років положення земної осі помітно змінилося, як і малюнок зоряного неба, тому в давньовавилонску систему необхідно вносити корективи.

Крім того, в зодіакальному сузір'ї з'явився новий знак зодіаку – Змієносець, який знаходиться між Скорпіоном і Стрільцем.

Жіночі журнали продовжують публікувати реальну таблицю знаків гороскопу по датах календарного року з поправками на прецесію, станом на 2016 рік.

Козеріг: 20 cічня - 16 лютого
Водолій: 16 лютого - 11 березня
Риби: 11, березня - 18 квітня
Овен: 18 квітня - 13 травня
Тілець: 13 травня - 21 червня
Близнюки: 21 червня - 20 липня
Рак: 20 липня - 10 серпня
Лев: 10 серпня - 16 вересня
Діва: 16, вересня - 30 жовтня
Терези: 30 жовтня - 23 листопада
Скорпіон: 23 листопада - 29 листопада
Змієносець: 29 листопада - 17 грудня
Стрілець: 17 грудня - 20 січня

Після того, як інформація NASA про зміни в датах знаків зодіаку активно поширилася в ЗМІ, агентство зробило офіційну заяву. У ньому вчені уточнили, що наукова стаття була опублікована лише для того, щоб нагадати про те, що гороскопи не можуть претендувати на точність, оскільки за тисячоліття як мінімум змінилося становище осі землі щодо сузір'їв.

Крім того, вчені пояснили, що астрологія жодним чином не є наукою, через що повідомлення ЗМІ про те, що NASA хоче додати в зодіакальний круг нове сузір'я, а також змістити дати знаків зодіаку є помилковим.


Читайте також:
Коментарі
avatar