Як за допомогою тільки Сонця і сковорідки підсмажити сосиски?! (ВІДЕО)
04.04.2017

Концентруючи сонячні промені в заданому місці, пристрій дозволяє протягом секунд домогтися необхідної для приготування їжі температури.

Пристрої, які використовують енергію сонячного світла для приготування їжі без використання палива або електроенергії називаються сонячними печами, або сонячними кухнями. У деяких посушливих країнах їх також застосовують для опріснення непридатної до вживання води. Сонячні кухні досить прості в експлуатації і при цьому недорогі.

Сьогодні ми розповімо про сонячну параболічну кухню «SolSource». З її допомогою можна швидко і без зайвих витрат приготувати їжу або закип'ятити воду. За словами розробників, дана сонячна кухня - результат проектування і тестування 54 різних прототипів. Вона досить легка, зручна в експлуатації, надійна і ефективна. Кухня «SolSource» відмінно підходить для використання, як в звичайних домогосподарствах, так і в невеликих офісах. Її можуть взяти «на озброєння» власники маленьких вуличних кафе, кемпінгів, а також інші дрібні підприємці.

Творці сонячної кухні «SolSource», заявляють, що «майже 1000 видаючих ват теплового потоку, вона в п'ять разів швидше, ніж гриль на деревному вугіллі і в сім разів ефективніше в використанні сонячних променів, ніж середня сонячна панель». Це робить даний пристрій не тільки практичним, але і дуже корисним для тих, хто прагне позбутися від споживання викопного палива та економити свої кошти.

Оцініть самі!


Читайте також:
Коментарі
avatar