Минулого місяця Земля розігрілася до рекордного показника
20.05.2010
У сумі поверхні води і суші в квітні прогрілися до 14,5 ° C, що на 0,76 ° C вище середнього значення XX століття.

Сумарна поверхню землі в квітні нагрілася до максимальних значень за історію спостережень. Встановлено максимум і за період січень - квітень. Про це повідомляється в прес-релізі Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Середня температура поверхні океану в квітні виявилася велика як ніколи з 1880 року. Температура поверхні суші опинилася на третьому місці в таблиці максимальних рекордів.

У сумі поверхні води і суші в квітні прогрілися до 14,5 ° C, що на 0,76 ° C вище середнього значення XX століття. За січень-квітень сумарна температура склала 13,3 ° C, передають «Подробиці».

Температура поверхні океану в квітні виявилася на 0,57 ° C вище середньої за XX століття (16,0 ° C). Особливо потепління торкнулося екваторіальних областей океанів, наголошується в повідомленні.

Поверхня землі нагрілася вище середньої квітневої за XX століття. Особливо помітно потепління торкнулося Канади, Аляски і сходу США, Австралії, Південної Азії, Північної Африки і півночі Росії. Найхолодніше звичайного виявилося в Монголії, Аргентині, на Далекому Сході Росії, в суміжних з західними регіонами США і на більшій частині Китаю.

Тепле течія Ель-Ніньо в квітні ослаб через зміни температурних аномалій. Очікується, що воно відновиться в червні.


Читайте також:
Коментарі
avatar