Алкоголь допомагає вирішувати творчі завдання
18.02.2012
Скляночка або дві чогось міцного не тільки вселяють у чоловіків впевненість на побаченні з жінкою.

Алкоголь також допомагає в ситуаціях, де від людини потрібні розмовні навички, вважають американські дослідники.

Помірний стан алкогольного сп'яніння покращує вербальні навички чоловіків, внаслідок чого вони більш ефективно і швидко вирішують питання, що виникли. Також, в стані інтоксикації вони здатні будувати складні асоціації, пише Newsmarket.

На думку психологів з університету Іллінойсу, сп'яніння послаблює фокусування уваги і допомагає вийти за звичайні рамки. Таким чином, людина швидше знаходить зв'язок та асоціацію між схожими ідеями і ситуаціями.

У дослідженні взяли участь чоловіки, яким давали випити і показували фільм, або не пропонували спиртних напоїв. Після цього їх попросили вирішити ряд завдань, що вимагають вербальних навичок та творчого підходу.

В результаті виявилося, що ті з учасників, хто випив більше за інших, вирішили більше завдань і за більш короткий час. Цікаво, що результати їхніх тестів до прийому алкоголю нічим не відрізнялися від результатів інших тверезих чоловіків.

Таким чином, алкогольне сп'яніння сприяє вербальній творчості, знижуючи здатність контролювати свої думки і даючи їм волю, уклали дослідники.

Читайте також:
Коментарі
avatar