Після укусу бджоли американець перетворився на жінку (ВІДЕО)
30.12.2012
Чоловік задумався про зміну статі після укусу бджоли. Тепер у його дружини з'явилася дружина, з якою вони виховують дітей.

Хлоя Прінс народилася чоловіком з ім'ям Тед. У щасливому шлюбі вони з Рене прожили 8 років, народили двох дітей.

Після укусу бджоли, що викликало важку реакцію організму і різке падіння рівня чоловічого гормону тестостерону, шкіра Теда стала м'якшою, а фігура почала набувати жіночі округлі форми. У новому тілі Тед відчув себе більш комфортно. Він серйозно задумався про зміну статі.

Укус бджоли запустив дуже рідкісне генетичне захворювання - синдром Кляйнфелтера, яке перебудувало чоловічу ендокринну систему на жіночу. Але не думайте, що до укусу Тед подібного не відчував.

"Все життя я боролася зі своєю статевої схильністю. Після укусу бджоли я дізналася про свій діагноз, що тестостерон почав падати і я поклалася на долю. У мене змінилася вагу тіла, шкіра стала м'якшою і, головне, почали рости груди. Мені дуже сподобалося перетворення в жінку і я вирішила закінчити це операцією зі зміни статі,", - розповідає Тед.

Теду в дитинстві подобалося одягатися в жіночий одяг. Рене не відразу змирилася з перетворенням чоловіка в жінку і думала про розлучення, але не хотіла, щоб діти страждали. Зараз подружжя не перебуває у шлюбі. Але вони виховують дітей разом і піклуються про них.
http://img.5-tv.ru/shared/files/201202/1_199140.mp4
Джерело: http://www.expres.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar