Поганий сон погіршує взаємини, - вчені
23.01.2013
Дослідники зі Сполучених Штатів з’ясували, що поганий сон може бути причиною погіршення взаємин у парі.

За словами вчених університету Каліфорнії, поганий сон представляє собою прихований фактор почуття недооціненості, яке досить часто відчуває будь-яке подружжя. Такі результати були представлені в рамках щорічних зборів Товариства соціальних психологів, які недавно пройшли у Новому Орлеані.

На практиці порушення сну може призводити до того, що у парі той чи інший партнер просто перестає бути вдячним за будь-які речі, які здаються само собою зрозумілими.

Дослідження проводилося за участю понад 60 пар, віком 18-56 років. В рамках одного з етапів учасники вели щоденник власного сну. При цьому вони відзначали, яким чином поганий або хороший відпочинок вночі впливав на сприйняття другої половини.

Під час іншого експерименту група добровольців була знята на відео, коли займалася виконанням проблемних завдань. Як виявилося, ті, хто перед експериментом спав погано, продемонстрували значно менше задоволення своїм партнерам.

Результати проведеного дослідження показали, що таким учасникам важче висловлювати подяку за будь-що або просто визначати в чому полягає цінність.

Джерело: cikave.org.ua
Фото: http://firtka.if.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar